reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja miałam transfer na cyklu naturalnym, wtedy owulka wypadła 17 dc a transfer miałam na szósty dzień po owulacji. Nie mógł być piątego dnia, bo to była niedziela.
Endometrium nie miałam sprawdzanego w dniu transferu ale ostatnią wizytę miałam jakoś 13 dc i wtedy endometrium miało grubość coś ok. 8,8 mm.
Super, to był Twój pierwszy transfer? :) Ja mam mieć w piątek transfer, tez 2 blastusie :) w 10dc miałam endo 10mm i strasznie się stresuje :(
 
Kochane jutro mam histeroskopię. Zastanawiam się czy sugerować lekarzowi, żeby pobrał wycinek nawet jeżeli wszystko będzie wyglądało ok? Czy też nie ma takiej potrzeby i jak nic lekarz nie widzi, to trzeba mu zaufać. Jakie macie w tym temacie zdanie?Jak to w waszym przypadku wyglądało?
Lotta myślę że jesteś w dobrych rękach. Powodzenia jutro.
 
reklama
Do góry