reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Benle
yes2.gif
yes2.gif
nie martw się! na pewno będą zdrowiutkie i już wkrótce do Ciebie wrócą do brzuszka
 
reklama
Ja np do stymulacji miałam puregon 150j x 6 zastrzyków. Nazbierałam 19 komóreczek, z czego 12 było prawidłowo dojrzałych. chyba zależy z jaką firmą farmaceutyczną klinika ma umowę ;-)
 
Lawendowy Sen mi zwrócili za leki ( których nie wydano mi z recepcji) , ale - pomyliłam się w dawkowaniu, tzn doktor nie napisał mi - zapomniał - na tej kartce z rozpiską, a ja pamiętałam,że powiedział że "kontynuujemy", więc kilka dni nie wzięłam zwiększonej dawki tylko tę co miałam wcześniej- tych zastrzyków nie mogłam zwrócić,że co było wydane pacjentce to nie można przyjąć z powrotem, myślałam,że nie będą mi już w przyszłości potrzebne i zresztą sam doktor mi to zasugerował,że mogę dać jemu, a on da jakiejś potrzebującej pacjentce
 
Gotadora, wiadomo, że jak zostanie Ci lek, to oni już tego nie wezmą.
Akurat tak dostałam dawki, że u mnie nic nie zostanie.

A dzisiaj mój 12 dzień stymulacji (Łącznie będzie 14 d). Jeszcze tylko jutro i pojutrze wezmę zastrzyk i punkcja.
 
Ja też już bym chciała być na tym etapie co Wy, niestety dopiero na IVF mogę sobie pozwolić w nowym roku. No i nie wiadomo czy się załapię na dofinansowanie.
 
reklama
likonka rzeczywiście tanio-jak w Biedronce:tak:, ja miałam gonal, merional, cetrotide i ovitrelle, stymulowałam sie krótko, tylko 8 dni, a i tak juz były przerosnięte, ale za zastrzyki wyszło ok. 3 tys. zł-moze 3.5 tys. zł, nie pamiętam dokładnie, ale coś koło tego:szok:
 
Do góry