reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem zmęczona po narkozie. Są tylko dwa jajeczka . Jutro będę wiedziała czy są zdrowe i gotowe do transfer.

Tule Was wszystkie

Dziękuję za wsparcie.

do jutra
 
dzięki za info. Patrz, ja miałam dużo gonalu i mało menopuru, nawet bardzo mało, tylko 75 i rzeczywiście miałam tylko 6, a tak naprawdę 4, a potem juz wiesz.... dlatego spytałam. lekarz sam tak zadecydował, czy mu jakoś zaproponowałaś, bo nie wiem jak ewentualnie zagadac do niego, by nie uważał, ze jak mądrzejsza od niego jestem , to po co poszłam do niego. Zresztą Gonal jest drogi a leki kupukje sie u nich w klinice i nie wiem jak by on to widział
 
Źle piszę merional u nas dawali nie menopur-on tez jak chol..a drogi, menopuru chyba wogóle nie dają w mojej kochanej kliniczce
 
Molla, lekarz sam mi dobrał taki lek. Nic mu nie mówiłam, bo aż tak się nie znam, a lekarze bardzo nie lubią, jak się im coś sugeruje.
A w Invimedzie jest tak, na początku stymulacji płacisz za leki 4500 zł, a oni później albo oddają, albo trzeba będzie dopłacić.
Z tego co wiem, to mam jeszcze zapas i raczej oni mi oddadzą.
Zresztą mało jest aptek, które mają takie specjalistyczne leki.
 
reklama
Do góry