reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny głupie pytanie ,ale pytam czy po odstawieniu leków tych sterydów dokładniej tydzień mogę dzisiaj tak dyskretnie napisac się wina czy lepiej nie bo jednak mam te sterydy w organizmie??

Ja pod czas sterydow troszeczke wina do obiadu sie napilam, mysle, ze tydzien P.O. symbiliczna ilosc chyba nie zaszkodzi.
 
Jestem po wizycie i zla jestem jak cholera! Moj lekarz nb. Wiec poszlam do dr. Lang...
z novum, miala ktoras przyjemnosc?? Nie wiedziala co do encorton accofil intrapilid i pyta mnie co to jest?! Na usg mowi ze endo ladne 8 mm a dzis 10 dc aleeee chyba sa 2 polipy ale ona nie jest pewna i mam isc do swojego lekarza we wtorek i to po potwierdzic?! Wtf!!! Jezeli to polipy to czeka mnie kolejna histeroskopia[emoji21][emoji21][emoji21] na wtorek zaposalam sie do Lewickiej. Zna ta dr. Ktoras??
Hmm to po kiego grzyba Cie przyjela skoro nie potrafi nic stwierdzic samodzielnie???? Masakra
 
Piekny i zazdroszcze ze to prawdziwy ciazowy [emoji7] [emoji7] [emoji7] Bo ja mam taki sam ale od gazów [emoji20] Ciagle ktos pyta czy jestem w ciazy albo zerka na niego albo ja juz trip łapie [emoji14]

Ogolnie to juz nie wytrzymuje z tymi piersiami, szczegolnie w nocy... U was tez sie bol nasila podczas spania? Ja juz nawet sie nie przekrecam tylko spie na plecach co nie jest moja naturalna pozycja, bo przytrzymywanie ich reka juz nie pomaga... Czuje sie jakbym miala worek kamieni ostro zakonczonych w cyckach...
Mnie tez bola ale z tego co opisujesz to nie az tak bardzo jak Ciebie. Biedna jestes [emoji853]
 
reklama
Do góry