reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, mam pytanie do tych co biora euthyrox. W maju badalam tsh i mialam wynik 0.98 przy braniu dawki 25mg. Kontunuowalam ta dawke ale wczorajszy wynik to juz 3.6. Mam zaplanowany transfer jeszcze w lipcu, myslicie ze uda sie zmniejszyć to tsh? Jaka dawkę przyjąć? Moja pani endokrynolog jest na urlopie wiec nawet nie mam jak z nia sprawdzić.
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych co biora euthyrox. W maju badalam tsh i mialam wynik 0.98 przy braniu dawki 25mg. Kontunuowalam ta dawke ale wczorajszy wynik to juz 3.6. Mam zaplanowany transfer jeszcze w lipcu, myslicie ze uda sie zmniejszyć to tsh? Jaka dawkę przyjąć? Moja pani endokrynolog jest na urlopie wiec nawet nie mam jak z nia sprawdzić.
myślę, że przy 3,6 możesz brać 50 albo nawet 50 i 1/2 25 czyli 62,5 - trzeba by jak najszybciej zwiększyć, bo to tak od razu nie spada, a no i pamiętaj jak brać, bo eutyroks ma słabą wchłanialność
Link do: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto a leki – czy możliwe, że źle je przyjmujesz?
 
myślę, że przy 3,6 możesz brać 50 albo nawet 50 i 1/2 25 czyli 62,5 - trzeba by jak najszybciej zwiększyć, bo to tak od razu nie spada, a no i pamiętaj jak brać, bo eutyroks ma słabą wchłanialność
Link do: Niedoczynność tarczycy, Hashimoto a leki – czy możliwe, że źle je przyjmujesz?

Dzieki wielkie! Ja biore euthyrox rano 45 min przed sniadaniem, staram sie go nawet nie popijac. Od lutego mam caly czas poziom tsh ok 1, wiec juz sie cieszylam ze sie unormowalo. Na wszelki wypadek zrobilam wczoraj badanie a tutaj taki zonk!
 
reklama
@Mieciu85 - ja tylko w jedną stronę je zabiorę z PL. Kurczę , a jak latają ludzie z insuliną ?
Mysle, ze nie bedzie problem, na moa heparyne nikt za bardzo nie spojrzal na lotnisku w pyrzowicach. Przed odprawa bezpieczenstwa podesalam do nich I pkazalam zaswiadczenie I powiuedzialam, ze do in vitro podchodze, ale nawet nie spojrzeli na to zaswiadczenie. Zalatw sobie w jezyku poolskim, chyba w klinice powinni ci cos takiego wystawic. W ciechocinku bez problem wystawili I lekarz podpisal. Zawsze mozesz tez na lotnisko zadzwonic I dopytac zeby miec spokojna glowe.
 
Do góry