reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokladnie, od kiedy czlowiek decyduje sie na starania to wiecznie sie na cos czeka i czeka i czeeeeka [emoji36] Ostatnio mowie do mamy ze wizyta serduszkowa dopiero za tydzien a ona "oj szyyybko zleci!", ja mowie - mama ale w normalnym zyciu!!! A nie w zyciu staraczkowym :D Jak to bylo w piosence, kazdy dzien ciagnie sie jak makaron [emoji23]


A co do brania dwojki to ja mam takie subiektywne wrazenie ze jesli macie problemy z imunologia to wieksze szanse sa jak podacie dwa zarodki, wowczas komorki niszczace moze nie beda mialy na tyle sily zeby oba zwalczyc i jednego zostawia w spokoju [emoji14]
I o to to bierzemy dwa :)a ty kochana id kiedy się staracie ?
 
Ale długo ważne są. Invim zdziercy bo tylko 6 miesięcy honorują I trzeba powtarzac.
To nie będę nic musiała robić bo wszystko mam ważne jak tak długo. Super :-)
Też się zdziwiłam, w poprzedniej klinice wirusologię musiałam robić rzed każdym transferem bo dla nich miały ważność 3 miesiące
 
Dam dam. Zaraz spiszę listę pytań. Dr G "uwielbia" jak go wypytuję ;D



ale czekaj! Jak z dawcą?! Zaznaczałaś jakąś taką opcję? Skąd wytrzasnęli dawcę?!
Ja robiłam w Prokocimiu i nic nie było o dawcy...tylko mąż.
Po szczepieniach tak robia ze druga probke robia z jakims innym facetem. Ja tez tak mialam
 
reklama
Do góry