reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dżoasia a Ty sie już stymulujesz skoro bylas juz na wlewie? Bo teraz gorzej trybie. Masz recepte na intralipid? Bo jak cos to mam jeden di odsprzedania bo ja go nie zdaze wykorzystac
 
reklama
@dżoasia a Ty sie już stymulujesz skoro bylas juz na wlewie? Bo teraz gorzej trybie. Masz recepte na intralipid? Bo jak cos to mam jeden di odsprzedania bo ja go nie zdaze wykorzystac
Czekam na @
Byłam na wizycie w połowie cyklu i dottorre kazał przyjść na intra za tydzień, a że byłam tuż przed owu a ja stara i głupia dalej się nie nauczyłam, że dzieci się robi w labo to poleciałam równiutki tydzień po wizycie na wlew (w razie "W"). Ale, że nic z tego to czekam już grzecznie na odwiedziny ciotki. Mam 3 butle intra w domu i też raczej jedna mi zostanie, może komuś innemu będzie potrzebny :)
 
A ja właśnie kibelek skończyłam przytulać i przeżywam jutrzejsze prenatalne.. :confused:
Bidoku:/ mdlosci mimo iz dobry objaw ciazy na prawde daja popalic ale jest jeden plus:) dzieki zyganku moge mowic ze na dzien dzisiejszy mam tak 11-12 kg wiecej a nie 19:) choc w karcie ciazy jest zla waga wyjsciowa ale ja tak mowie od tej sprzed ciąży:)
 
Czekam na @
Byłam na wizycie w połowie cyklu i dottorre kazał przyjść na intra za tydzień, a że byłam tuż przed owu a ja stara i głupia dalej się nie nauczyłam, że dzieci się robi w labo to poleciałam równiutki tydzień po wizycie na wlew (w razie "W"). Ale, że nic z tego to czekam już grzecznie na odwiedziny ciotki. Mam 3 butle intra w domu i też raczej jedna mi zostanie, może komuś innemu będzie potrzebny :)
Ale przeciez 3 Ci beda potrzebne no chyba ze masz,inaczej dawkowac.ja miałam miec 2 tygodnie przed transferem (wyszlo tydzien przed) drugi w dniu transferu (byl dzień przed bo w dniu transferu mialam atosiban) a trzeci mialam miec 4 tygodnie po transferze
 
reklama
Czekam na @
Byłam na wizycie w połowie cyklu i dottorre kazał przyjść na intra za tydzień, a że byłam tuż przed owu a ja stara i głupia dalej się nie nauczyłam, że dzieci się robi w labo to poleciałam równiutki tydzień po wizycie na wlew (w razie "W"). Ale, że nic z tego to czekam już grzecznie na odwiedziny ciotki. Mam 3 butle intra w domu i też raczej jedna mi zostanie, może komuś innemu będzie potrzebny :)
A krotkim protokolem.idziesz??
 
Do góry