reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak u Was wyglądała zmiana lekarza? Bo chyba spora część z Was po pewnym czasie rezygnowala z kliniki i szukała sobie lekarza np. w swoim mieście..? Czy wtedy zglaszalyscie ten fakt w klinice czy po prostu już tam nie jezdzilyscie? Nie wiem jak to ładnie rozegrać..? Aa i w którym miesiącu to robilyscie?
 
Jak u Was wyglądała zmiana lekarza? Bo chyba spora część z Was po pewnym czasie rezygnowala z kliniki i szukała sobie lekarza np. w swoim mieście..? Czy wtedy zglaszalyscie ten fakt w klinice czy po prostu już tam nie jezdzilyscie? Nie wiem jak to ładnie rozegrać..? Aa i w którym miesiącu to robilyscie?
Ja,mialam prowadzenie ciazy w klinice w cenie do 12tc, potem przeszlam na NFZ choc moglam prowadzic dalej ciaze w klinice. Jesli lapiesz sie na macierzynski to pamietaj ze bedzesz poten potrzebowala zaswiadczenia ze będzie dajze od 10tc hestes pod opieka ginekologa. Ja ladnie sie z moim lekarzem porzegnalam, podziekowalam i powiedzialam ze wroce do niego:)
 
Jak u Was wyglądała zmiana lekarza? Bo chyba spora część z Was po pewnym czasie rezygnowala z kliniki i szukała sobie lekarza np. w swoim mieście..? Czy wtedy zglaszalyscie ten fakt w klinice czy po prostu już tam nie jezdzilyscie? Nie wiem jak to ładnie rozegrać..? Aa i w którym miesiącu to robilyscie?
W Novum to naturalnie wychodzi. Ja mam 150 km do nich to chyba jasne, że nie bedę u nich ciaży prowadzić i chyba nikt się tego nie spodziewa, przynajmniej nie odniosłam takiego wrazenia.
 
Jak u Was wyglądała zmiana lekarza? Bo chyba spora część z Was po pewnym czasie rezygnowala z kliniki i szukała sobie lekarza np. w swoim mieście..? Czy wtedy zglaszalyscie ten fakt w klinice czy po prostu już tam nie jezdzilyscie? Nie wiem jak to ładnie rozegrać..? Aa i w którym miesiącu to robilyscie?
mi sam lekarz kazał zmienić w 9 tygodniu
 
reklama
Do góry