reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A w domu w necie siedzieć nie bedziesz??:)
Tam to Cię chociaż czasem ktoś zagada:)
Jak szefowa wyrozumiała na roztargnienie, a praca nie ciężka, to ja bym szła. Ewentualnie weź 3 dni urlopu.[/QUOTE
To fakt :) w domu tez pewnie bede wariowac I sprawdzac wszystkie idiotyczne symptomy w necie ;)Zdalam sobie w ogole sprawe, ze moja prawie 5 latka jutZ wtedy nie bedzie w szkole bo wakacje Wiec praca Chyba jednak wydaje sie latwiejsza opcja, szczegolnie pod wzgledem fizycznym :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Mieciu85 ale poczytaj bo na pewno tam pisze jak przechowywac lek
Dzieki niby do 25 stopni, jedynie panikowlam bo u nas masakryczne upaly, wlozylam to do torby termicznej i bede raz dziennie te wklady do torby zamrazala zeby buteleczka miala troche chlodniej ;) . Jezu nigdy nie przypuszczalam, ze z Tym in vitro beda talkie cuda an kiju, chlodzemie intralipidu, kupowanie zestawow do kroplowek...za niedlugo to pewnie w prawdziwym ciechocinku wyladuje :-D:errr:
 
Dzieki niby do 25 stopni, jedynie panikowlam bo u nas masakryczne upaly, wlozylam to do torby termicznej i bede raz dziennie te wklady do torby zamrazala zeby buteleczka miala troche chlodniej ;) . Jezu nigdy nie przypuszczalam, ze z Tym in vitro beda talkie cuda an kiju, chlodzemie intralipidu, kupowanie zestawow do kroplowek...za niedlugo to pewnie w prawdziwym ciechocinku wyladuje :-D:errr:
Kochana ale uwazaj zeby przy okazji tego nie zamrozic to juz lepiej wlozyc do lodowki
 
Kochana, wszelkie takie zabiegi w ciąży tylko w ramach wyższej konieczności, a już w ogóle ze znieczuleniem!
Pytanie - czy krew była w wymiotach, wymieszana z nimi, czy tylko takie "kłaczki" krwi? Czy były skrzepy? Czy był przy tym ból brzucha czy tylko drapanie w gardle? Ile było tej krwi - łyżeczka, kropla, same "kłaczki"?
Temat mam przepracowany na wszystkie strony, jestem wrzodowcem. Podczas wymiotów najcześciej podkrwawia się ze śluzówki gardła dolnego, to zwykłe podrażnienie.
Nie narażałabym wyczekanej ciąży na ryzyko gastroskopii, a już w ogole ze znieczuleniem - większe ryzyko zachlyśnięcia, perforacji no i anestetyki nie są obojętne.
Wykonanie gastroskopii musi mieć jakiś cel.- a tak zobaczysz podraznioną śluzówkę, leków i tak nie możesz brać więc zostają łagodzące środki na zgagę.
Surykatko jestes lekarzem? [emoji4]
 
Ja 13 dpt będę robić czyli jutro bo w piątek się nie wyrobiłam. Oczywiście zrobiłam sikany w sobotę bo nie wytrzymałam i wyszła jedna krecha ale wogole się tym nie zmartwiłam. Zreszta dziwnie tani był ten test bo tylko 5 zł z kawałkiem wiec pewnie nie był jakiś super czuły czuły
 
reklama
Do góry