reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny ratunku bo oszaleje czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne?? Jeśli tak to w którym dniu po transferze? I jak wyglądało? Przejzalam już tysiąc stron i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi...
Przy zarodku 5dniowym rano 5dnia po transferze mialam plamienie implantacyjne było różowe.
 
reklama
Surrykatka czyli to pozamaciczna?
Podejrzenie. Wczoraj było usg i opisana "możliwość poszerzonego jajowodu" - usg zrpbione na szybko, no i tam mnie 2 dni temu bolało. Beta wczoraj 1200 wg dr "słabo spada", tylko nie wziął pod uwagę teho, że do niedzieli jeszcze rosła i to dwukrotnie, wiec skąd on może wiedzieć, e jakim tempie spada. Grzecznie poprosiłam, zeby dzis nie dawali jeszcze metotreksatu tylko zaczekali do jutrzejszej bety. Dzis zaczęło mi się krwawienie miesiączkowe - bo odstawiłam wczoraj progesteron, oczywiscie sama, bo nikt nic nie powiedział. Mam nadzieję, ze beta spadnie i obędzie się bez tego ...
Generalnie jak człowiek jest "z ulicy" i nie ma tu swojego lekarza to nikt się nie pochyli. Wszystko muszę sama wiedzieć...
 
reklama
Do góry