reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny, jutro jadę na usg, to będzie 5 tydzień 5 dzień, 21 dpt 2 blastocyst. W zeszły wtorek beta wynosiła 2634 i się zastanawiam, co jutro mogę zobaczyć, co będzie w porządku a co nie. Co Wy widziałyście na tym etapie na usg?
Już zaczyna mnie panika ogarniać, zwłaszcza, że nic mnie nie boli, raz na jakiś czas coś poczuję w pachwinach a tak to nic. Sutki mnie bolały a teraz od 2 dni właściwie przestały i czarne myśli same z siebie przychodzą. Wczoraj zrobiłam sobie test, to wyszły 2 grube krechy, tak więc jest szansa, że beta rośnie i jest ok ale jednak strach mnie nie opuszcza.
Staram się zająć czymś ale chyba same wiecie jak to jest. :/
Justin będzie dobrze. Ja nie wiem co do wartości bety bo nigdy nie robiłam ale Tu na mur beton jesteś w zdrowej pięknej ciąży. Teraz tylko się dowiesz czy pojedynczej czy może bliźniaczej? :)
 
@Kurcia kiedy ty się wybierasz na kato na wizyte?
Dopiero 10 lipca bede miala wstepnie rozpisana stymulacje... [emoji30]
Piszecie o tej homocysteinie to mi sie przypomnialo ze musze znow zbadac. Ale jak dalej bedzie wysoka to juz nie mam pomyslu jak ja obnizac. Same metyle srednio dzialaly, teraz mieszam metyle i syntetyk... zobaczymy...
 
Dopiero 10 lipca bede miala wstepnie rozpisana stymulacje... [emoji30]
Piszecie o tej homocysteinie to mi sie przypomnialo ze musze znow zbadac. Ale jak dalej bedzie wysoka to juz nie mam pomyslu jak ja obnizac. Same metyle srednio dzialaly, teraz mieszam metyle i syntetyk... zobaczymy...
Kurciu a dolaczalas do supli choline i selenometionine? One sa niezbedne do obnizenia homocysteiny. Masakra z tym wszystkim
 
Aaa dajcie spokój z tą homo ;) Jak ja nie miałam o niej pojęcia i nic na nią nie brałam (stosowałam wtedy tylko ovarin) to była na ok poziomie (7,9), a jak se wybadałam to mthfr i zaczęłam kombinować to zaczęła skakać. Po metylach mi wywindowało na 15,2:szok:

Człowiek im mniej wie tym zdrowszy :laugh2:
@dżoasia dobrze godasz :tak: ja co roku w czerwcu robię badania takie ogólne: morfo , witaminy, próbę watrobowa, jonogram , panel tarczycowy itd. itd. Quwa w 2017 byly wyniki oki - teraz po roku brania różnych supli duuzzzooo gorsze -nie wspominając o wlosach i paznokciach - na cos pomaga - równocześnie szkodzi na co inne. :growl:
 
reklama
Do góry