reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
8 dpt beta 108
10 dpt beta 278
Jest ok?

Cudzie trwaj
Jest bardzo ok. Ja miałam pierwszą betę 103,3 a po dwóch dniach 212,4. Tak więc u Ciebie rośnie lepiej niż u mnie, chyba będę zazdrosna hehe ;) Gratulacje.
Zrób innego sikacza na pamiątkę i nie stresuj kropków.
Czułe są bobo test, pink test (strumieniowy), z aptek dr maxx czy jakoś tak. ;)
Gratulacje raz jeszcze!!! [emoji8]
 
Ha, ha...to nasze chłopy chyba są braćmi:D tylko mój nie chowa...on "odkłada na swoje miejsce":-D . Szkoda tylko, że potem nie pamięta gdzie to "swoje miejsce" jest :crazy:.
No a potem oczywiście afera, że czegoś nie zrobiłam (nosz k-wa jak miałam zrobić jak zapomniałam, jak miałam pamiętać jak mi z przed nosa sprzątnął:ninja2:). Ale schować po sobie kubka do zmywarki to już nie umie:oo2:
Iskierko to moze przyrodni bracia sa? [emoji6]
 
Hmm. Tylko u mnie problem jest taki ze przy ostatniej procedurze żaden nie został zamrozony. Wiec Pasikonik mówił ze jest jeszcze taka opcja.

Ale skoro żaden nie został zamrożony tzn że były złej jakości, a skoro leczenie immuno może jeszcze bardziej osłabić komórki to nie wiem czy nie lepiej najpierw stymulować.
 
reklama
Do góry