reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Obecnie mam cisnienie tysiac bo mnie wkurzyl M [emoji6] a tak powaznie, czuje ciagle spiety dol brzucha no i znowu dzis od rana takie bladorozowe plamienie. Takze zaczynam brac pod uwage rozne mozliwe wyniki dzisiajeszej bety.
Do lab jade popoludniu dopiero wiec wynik bedzie pod wieczor
Ach, czyli dzisiaj razem czekamy. Mi już niedobrze ze strachu.
Niech te nasze kropki zostaną z nami na długie i nudne 8 miesięcy. [emoji41]
 
reklama
U mnie podobne klimaty. Tak więc wiem doskonale, co czujesz. Nie denerwuj się. Nie możemy stresować więcej kropków.
Nie no racja. Ale ja tak na hormonach juz mam, ze wystarczy iskra zapalna i jest ogien. A pozniej mi szybko przechodzi [emoji6] Ubieram sie i ide do apteki po ta masc na zimno, ktora mi polecaja dziewczyny [emoji4] moze jeszcze na targu dorwe jakies maliny, a noz widelec truskawka sie znajdzie [emoji5]
A wczesniej czuje ze zjem sobie jeszcze sledzika, na droge, coby miec super oddech dla pan farmaceutek w aptece [emoji85]
 
Musisz liczyć w ten sposób, że wiek zarodka +14 dni + ilość dni od transferu.
Dla przykładu.
Miałam transfer 11 czerwca, miałam blastocysty, więc:
14 dni + 5 dni + 15 dni =34 dni, czyli 4 tydzień 6 dzień ciąży. ;)
Ja miałam okres 20 maja ale w kalkulatory wbijam w kalkulatory 23 maja.
A ja miał 09 czerwiec to wtedy 5 tydzień 2 dzień. Ale serduszko będzie dopiero widać gdzieś,za 3tyg.prawda? Bo teraz po 3 tygodniach po transferze pewnie pęcherzyk, a póŹniej za nast.dwa tyg serducho pewnie co?
 
A ja miał 09 czerwiec to wtedy 5 tydzień 2 dzień. Ale serduszko będzie dopiero widać gdzieś,za 3tyg.prawda? Bo teraz po 3 tygodniach po transferze pewnie pęcherzyk, a póŹniej za nast.dwa tyg serducho pewnie co?
Jak dla mnie to u Ciebie jest 5 tydzień 1 dzień.
Teraz powinien być widoczny pęcherzyk a za dwa tygodnie serduszko (ale może być widoczne wcześniej). Nie znam się na tym tak super, bo to pierwszy raz jak doszłam do tego etapu po in vitro i pierwszy raz świadomie. Przy pierwszej ciąży w ogóle nie zawracałam sobie głowy, co i kiedy być widoczne powinno, bo po prostu było a ja szłam na pewniaka. Jeszcze raz powiem, że to była błoga nieświadomość. ;)
 
Ale jaka błog
Jak dla mnie to u Ciebie jest 5 tydzień 1 dzień.
Teraz powinien być widoczny pęcherzyk a za dwa tygodnie serduszko (ale może być widoczne wcześniej). Nie znam się na tym tak super, bo to pierwszy raz jak doszłam do tego etapu po in vitro i pierwszy raz świadomie. Przy pierwszej ciąży w ogóle nie zawracałam sobie głowy, co i kiedy być widoczne powinno, bo po prostu było a ja szłam na pewniaka. Jeszcze raz powiem, że to była błoga nieświadomość. ;)
Ale jaka błoga hih ciekawe jak to będzie i co teraz lekarz powie a ty kiedy idziesz na podgląd?
 
reklama
Do góry