reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cassiah, mi się wydaje, że to to samo. Masz mili w licznimu i w mianowniku więc to się po prostu skraca.

Ponawiam prośbę koliberka - może ktoś wynaśnić, jak się liczy tygodnie ciąży po transferze? Jak wpisuję datę poczęcia jako 3 dni przed transferem to pokazuje mi 3ci tydzień, ale jak wpiszę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 5 tydzień. Gubie się.

Bo na zdrowy rozsądek życie powstaje w momencie zapłodnienia (i niektóre kalkulatory tak to liczą). Ale w ginekologii przyjęło się liczyć wiek ciąży od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. I tym terminem powinno się operować.
 
Bardzo ładne masz te zarodki. A ten bl1 to po prostu bardzo wczesna blastka, może i słabsza, bo w 5tej dobie dopiero mrożona, ale to nie znaczy, że do niczego się nie nadaje. U @walczaca o szczescie taka właśnie "kiepska" blastka za miesiąc będzie po drugiej stronie brzucha, razem z "kiepską" siostrą :D
Dokładnie to samo mialam napisać.
Moje "kiepskie" blastki rozpychaja się w brzuchu na Maxa i aż strach co się będzie za miesiąc w domu działo:-)
Także @Felia głowa do góry:-)
 
Cassiah, mi się wydaje, że to to samo. Masz mili w licznimu i w mianowniku więc to się po prostu skraca.

Ponawiam prośbę koliberka - może ktoś wynaśnić, jak się liczy tygodnie ciąży po transferze? Jak wpisuję datę poczęcia jako 3 dni przed transferem to pokazuje mi 3ci tydzień, ale jak wpiszę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 5 tydzień. Gubie się.
Jakos tak data transferu plus piec dni jesli byla blatka plus 2 tygodnie
Mi wyliczyla koniczynka ;)
 
Miała któraś z was leczenie immunosupresyj e przed stymulacja do in vitro?
Leczenie, stymulacja i transfer świeżego zarodka?
Czy w takim leczeniu nie odbija się to jakoś na jakości komórek?
Moze sie odbic dlatego lepiej zrobic stulacje zamrozic zarodki przeprowadzic leczenie i podejsc do criotransferu
 
Naprawde? Pamietam kurcze, ze po pierwszej procedurze najgorszy byl 4.2.2 chyba. No, ale coz... Mlodsza sie nie robie. Jezeli mowisz, ze sa ladne, juz mnie uspokoilas :)
Myslalam, ze bl1 to jakis blad. Czyli jak to wczesna blastka to ma szanse dalej sie rozwijac? :)

A powiedz Asiu, bo tak mysle czy po dwa brac czy 2 transfery po jednym a dwa po dwa, jakbys je dobrala? Gorszy z lepszym, czy dwie 3 razem a 4 lub 5 osobno?
Powinno się brać zbliżone jakością jeżeli chcesz dwa.
Ja wzięłam dwie słabsze ponieważ szansę były małe. Dziś wyglądam tak:
Także głowa do góry!
20180626_102907.jpg
 

Załączniki

  • 20180626_102907.jpg
    20180626_102907.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 488
reklama
Do góry