reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@misis188 a wiesz moze czy przy tej ustnej, ktora wyskoczyla po raz enty [emoji6] mozna stosowac jakies popularne masci? Czy mozna tylko plasterek compeed? Czy tylko jakies natur metody? Jakas cholera sie pojawila dzis jak sie obudzilam, ale to by sie zgadzalo, bo od dwoch dni mnie swedzialy usta..
Nie mam pojecia :/
 
Zna kto jakis jest przelicznik IU/L na mIU/ml?
Cassiah, mi się wydaje, że to to samo. Masz mili w licznimu i w mianowniku więc to się po prostu skraca.

Ponawiam prośbę koliberka - może ktoś wynaśnić, jak się liczy tygodnie ciąży po transferze? Jak wpisuję datę poczęcia jako 3 dni przed transferem to pokazuje mi 3ci tydzień, ale jak wpiszę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 5 tydzień. Gubie się.
 
Cassiah, mi się wydaje, że to to samo. Masz mili w licznimu i w mianowniku więc to się po prostu skraca.

Ponawiam prośbę koliberka - może ktoś wynaśnić, jak się liczy tygodnie ciąży po transferze? Jak wpisuję datę poczęcia jako 3 dni przed transferem to pokazuje mi 3ci tydzień, ale jak wpiszę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 5 tydzień. Gubie się.
U mnie zgadza sie wedlug pierwszegp dnia ostatniej miesiączki. Na badaniach prenatalnych pierwszych gdzie data porodu wg usg jest najbardziej wiazaca to mam taka sama date z usg jak wg miesiączki
 
reklama
Cassiah, mi się wydaje, że to to samo. Masz mili w licznimu i w mianowniku więc to się po prostu skraca.

Ponawiam prośbę koliberka - może ktoś wynaśnić, jak się liczy tygodnie ciąży po transferze? Jak wpisuję datę poczęcia jako 3 dni przed transferem to pokazuje mi 3ci tydzień, ale jak wpiszę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 5 tydzień. Gubie się.
Musisz liczyć w ten sposób, że wiek zarodka +14 dni + ilość dni od transferu.
Dla przykładu.
Miałam transfer 11 czerwca, miałam blastocysty, więc:
14 dni + 5 dni + 15 dni =34 dni, czyli 4 tydzień 6 dzień ciąży. ;)
Ja miałam okres 20 maja ale w kalkulatory wbijam w kalkulatory 23 maja.
 
Do góry