reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane czy któraś z Was miała do czynienia z opryszczka ale nie ta na ustach :/ w pierwszym trymestrze? Wyskoczyło mi wczoraj to badziewie i mam już depresje [emoji20]
 
reklama
Powinno się brać zbliżone jakością jeżeli chcesz dwa.
Ja wzięłam dwie słabsze ponieważ szansę były małe. Dziś wyglądam tak:
Także głowa do góry!Zobacz załącznik 870984

Musze ci powiedziec, iz wygladasz super jak na taki brzuchol :)

Ustale z doktorem po urlopie co i jak i ktore. Juz mi przez noc troche lzej na serduchu sie zrobilo, chocby tez przez to USG piersi. Strasznie sie balam, ale odpukac... Poki co jest ok i moge podchodzic do transferu, wiec jest dobrze i glowa w gorze :) Tylko z praca kiepsko, wkoncu musze szukac nowej.
 
Dziś mam wizytę i już się schizuje :huh: Od wczoraj jestem już bez leków, bo z wszystkiego zeszłam. W brzuchu mi trochę dziwnie, pachwina boli i miałam odrobinę brązowego śluzu. To miała być zwykła wizyta, a ja z nerwów tylko ciśnienia dostanę. No, ale boję się. Tak chyba już będzie przed każdą wizyta.
 
reklama
Moim zdaniem powinnaś to skonsultować z lekarzem. Może to być skutek uboczny leków, a może coś innego. Skoro wcześniej już miewałaś takie bóle, jest szansa, że w ciąży będą się powtarzać, a wszystkie inne leki poza paracetamolem są toksyczne dla płodu.
Kazala mi isc do neurologa taka dobra rada.... juz chodzilam mialam tomografie rezonans glowy nic nie wykazal... mowia ze to od hormonow.
 
Do góry