reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Opryszczka nie jest bezpieczna ale jesli sie ja ma pierwszy raz a nie którys z kolei i chyba niebezpieczna jest ta na wargach sromowych a nie na ustach tak ze spokojnie:)
@misis188 a wiesz moze czy przy tej ustnej, ktora wyskoczyla po raz enty [emoji6] mozna stosowac jakies popularne masci? Czy mozna tylko plasterek compeed? Czy tylko jakies natur metody? Jakas cholera sie pojawila dzis jak sie obudzilam, ale to by sie zgadzalo, bo od dwoch dni mnie swedzialy usta..
 
Ostatnia edycja:
@misis188 a wiesz moze czy przy tej ustnej, ktora wyskoczyla po raz enty [emoji6] mozna stosowac jakies popularne masci? Czy mozna tylko plasterek compeed? Czy tylko jakies natur metody? Jakas cholera sie pojawila dzis jak sie obudzilam, ale to by sie zgadzalo, bo od dwoch dni mnie swedzialy usta..
Maść erazaban. Jakiś czas temu nawet tutaj wyświetlała się reklama:)
 
reklama
Do góry