reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak je po 12,5 dziennie to by zwiększyła o 200%.
Raczej powinna zostać przy poprzedniej dawce, a co drugi dzień brać 25.
Aaa, Sorki, zrozumiałam ze po 25 codziennie.
Czyli teraz bierzesz na tydzień 87,5 a powinnaś zwiekszyc do 131
Jak będziesz łykać co drugi dzień 12,5 i 25 to średnio na tydzień wychodzi ci dokładnie tyle
 
A jaki wyniknjjest biochemiczne? Mówią na teście że od 5 jest ciaza
Taki jak masz bete pozytywna, nawet przyrosty ładne ale zaczyna spadać i nie dochodzi nawet do momentu zaobserwowania pęcherzyka ciążowego. Bo on jest widoczny przy becie minimum 1000. Czyli ciaza potwierdzona tylko beta nie usg.

Ja miałam dwie biochemiczne - 7dpt 25, 9dpt 30 costam i spadła.
I druga tez koło około (bo nie pamietam dokładnie) 7- 25, 9-50 11-85 i potem spadla
 
reklama
Witaj kochana w naszej rodzinie ❤
Bardzo dużo przeszlas ale pamiętaj, że dla każdej z nas kiedyś zaświeci słońce! :) ✊
Ja miałam dwie pełne procedury w pierwszej podana 5dniowa blastka , żadnych mrozakow i brak ciąży.. druga procedura podany 3dniowy zarodek , zero mrozakow, przeziębienie jak na złość przed punkcja i trzymało w sumie dłuższy czas no i się udało obecnie zaczęłam 32tydzien pod serduszkiem noszę córcie i właśnie jestem w drodze na ostatnie badania prenatalne :) ❤ także organizm teraz walczy u Ciebie z przeziębieniem A nie z zarodkiem więc musi się udać ✊✊

PS. Zajmuje się jeszcze kalendarzem tak jak widziałaś więc jak masz już zaplanowana datę bety to pisz śmiało , dopisze Cię żebyśmy wszystkie mogły trzymać kciuki ❤
Baaaaardzo dziękuję! Twoja historia przywraca mi nadzieję.
Betę planowałam na poniedziałek 25.06 na 12 dpt, ale dziewczyny namawiają na wcześniej. Chyba jednak wytrzymam, choc podejrzewam, że wcześniej sikańca zrobię... chociaż po to by może może choć raz zobaczyć 2 kreski, bo zazwyczaj to robiłam betę a 2 kreski oglądałam tylko na owulacyjnym... ;)
 
Do góry