reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hehe w zaleznosci od dtazu pracy ;)
W zależności od tego czy ma boleć czy nie ;)

Mi się nie udało. Ale wy walczcie Lwice[emoji173]
Beta spadła.
4.
Nie! :( tak mi przykro!

7dpt beta 37.4 progesteron 44.4
8dpt beta 66.7
9dpt beta 112.5 progesteron 37.7
11 dpt Beta 342.8
Progesteron 29.9 przed zastrzykiem z prolutexu ale chyba jednak se dopcham 1 kaps ultrogestanu
Kocham kocham kocham!!!!!

Mąż jest zdrowy, ma bardzo dobrej jakości nasienie
Za to ja jestem "skrzywiona" - zawsze tak mówię o sobie jak ktoś pyta

Jak miałam 9 miesięcy miałam zapalenie wyrostka robaczkowego, operacja....
Później po operacji zapalenie otrzewnej.
I tak żyłam w nieświadomości że nie mogę zajść w ciążę do 25 roku życia.
W 26 roku życia okazało się że mam wodniaka jajowodu, usunięty.
Teraz jakas torbiel i inne chujemujedzikiewęże.
Amh 3.24
Wszystkie wyniki idealne.
Nigdy nie byłam w ciąży naturalnej. A jestem aktywna od ponad 10 lat. Żadnej antykoncepcyji nigdy nie stosowałam.

O taki los [emoji55]

Kochana. Laparoskopia to mus!! Możesz mieć mega zrosty po takich zapaleniach i nawet o tym nie wiedzieć. Może się tam dużo różnych rzeczy dziać. Bo drożność miałaś?

Witam Was serdecznie kobietki:* moze od poczatku...w wieku 18 lat pierwszy stosunek pierwsza ciaza zdrowa radosc:) pol roku od porodu wycieli mi wyrostek robaczkowy...teraz mam 29 lat corka . w miedzy czasie dwa razy laparoskopia torbiel lewego jajnika i liczne zrosty doslownie wszystko w zrostach . Za drugim razem to samo torbiel jajnika i uwalnianie zrostow. Pozniej leczenie zoladex ..sztuczna menopauza 3 miesieczna i badanie droznosci , diagnoza obustronnie nie drozne jajowody i nie plodnosc kobieca. Tulko in vitro. Bez zabezpieczenia sypiamy od 9 lat i za kazdym razem rozczarowanie placz gdy przychodzila @ . zdecydowalismy sie na in vitro , jestesmy ze slaska, bytom. Narazie jestem na etapie szukania kliniki zeby zwiekszyc swoje szanse a nie ze wyplukaja mnie z kasy. Mam tak mieszane uczucia bo po pierwsze stracilam nadzieje przez tyle lat walki ii boje sie ze znajac moje szczescie to zostaniemy z kredytem a bez dzidziuskadzidziuska i trafie na lekarza nie z powolania a dla zarobku. Boje sie powiklan po stymulacji itd. No ale zdaje sobie sprawe ze to jedyna szansa i jak nie zaryzykuje z tym wszystkim to sie nie dowiem. Bogu dziekuje ze mam juz jeden Cud i zrosty zrobily sie pozniej. Ale tak bardzo pragne nastepnego dziecka ze to prawie obsesja. Szukam kogos kto przez to przechodzil , przechodzi lub bedzie przechodzil. Zawsze razniej i lzej razem. I nikt nie zrozumie jal to jest jak ten kto tego nie doswiadczy.
Ja za @misis188 polecam GynCentrum.
 
Mam taki zamiar z Wami zostac bo inaczej chyba do wariatkowa trafie po tym wszystkim. Maz jest duzym wsparciem ale jak to facet czasem juz glowa mu puchnie od mojego gadania ..smial sie ze to co mu natluklam do glowy to medecyne by ukonczyl hihi. Stara sie mnie rozumiec ale inaczej przechodzimy stres. On w ciszy w myslach nic nie mowiacy a ja nakrecona rozgadana powtarzajac swoje obawy sto razy w kolko:) jedno jest pewne obydwojgu tak samo nam zalezy na tym samym i tak samo mamy w glowie ale w inny sposob to pokazujemy. Staram sie jakos wzmocnic przed zabiegiem. Zdrowo jesc pic siemie, klinika w ciechocinku..musze poczytac o niej napewno
 
Gdzie ta laparo zrobić? Skierowanie trzeba mieć? Szpital?
Ja miałam robiona laparoskopie u siebie w szpitalu. Ale trochę na nią czekałam bo 5 miesięcy . Miałam usuwana endometrioze i jakieś malutkie zrosty. Od razu sprawdzali droznosc jajowodow. Nie wiem jak u Ciebie jest z terminami. Bo np na histerioskopie w tym samym szpitalu czekałam tylko tydzień.
Na to i na to miała skierowanie od swojego ginekologa który mi też oba zabiegi wykonywał.
 
reklama
Do góry