reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ale mi lekarka na usg wedlug transferu tak wyliczyła 5 tc i 4 dzien
Bo ciąża moim zdaniem nie rozwija sie prawidłowo:( dzis jest 36dpt u Ciebie wiec to juz masz ponad 5 tygodni po transferze. Roznie liczą ciążę, niektórzy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, dziewczyny 14 dni plus wiek zarodka wiec tak czy siak jestes kolo 8tc.
 
Wracam z podgladania jajek. Na oko nadal jest ok 20 jajeczek. Ile z nich pobierzemy, oczywiscie nie wiemy. Punkcja na poniedzialek. Mam cicha nadzieje, ze mimo wieku mojego i problemow z plemnikami M chociaz kilka sie uchowa.

Dostalam sterte lekow na po punkcji, aby niedopuscic do hiperstymulacji. Powiedzcie mi, czy Neoparin to normalny lek po punkcji? Poprzednim razem go nie mialam.
 
Kochane, dostałam inf od lekarza ze mam przyjść na wizytę 18.06, zacznie mi się wtedy 8 tydzień, widzę ze lekarz lubi czarno na białym wszystko i trzyma mnie do końca z wizyta serduszkową. Jak myślicie ? Iść gdzieś indziej na usg ? Szczerze to myślałam ze pójdę w przyszłym tyg i od raZu po l4, a tak jeszcze dwa tyg w pracy :(
To idź wcześniej. Tylko się nie stresuj jakby nie było serduszka. :-* który masz już teraz dzień po transferze? Betę masz już wysoką, więc zarodek powinno być widać. :)
 
To idź wcześniej. Tylko się nie stresuj jakby nie było serduszka. :-* który masz już teraz dzień po transferze? Betę masz już wysoką, więc zarodek powinno być widać. :)

Dziś mam 25dpt, właśnie może to dobre zagranie z jego strony mniej stresu ze nie widać zarodka albo serca.
Bo samo usg chyba nie jest szkodliwe?
 
reklama
Do góry