reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ona jest teraz tak do mnie przywiązania jak siedze w domu ze wczoraj musialam jechac do miasta, nie bylo mnie 2 godziny to bidulek poltorej godziny siedzial pod bramka. Rodzice ja wolali ale skad. Moja kochana❤
Jakbym słyszała o swoim psie... Ja nawet do toalety nie mogę iść sama i zamknąć drzwi, bo piszczy :-) staram się często wychodzić bez niego, żeby się lęku separacyjnego nie nabawił, albo innego cuda...
 
reklama
Dzisiaj bylam na badaniach i co myslicie? Chyba D3 za niskie :) w nastepny piatek mam wizyte i sie zastanawiam czy juz jakies vitrum sobie nie zaaplikowac?
received_1651473768222146~2.jpg
 

Załączniki

  • received_1651473768222146~2.jpg
    received_1651473768222146~2.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 593
Witajcie
Dziś jestem po becie w 9 dpt i wynosi ona 55 .była to wczesna blastocysta 1bb , i chciala się zapytać o wasze bety , czy ta moja nie jest za niską. Jak na 9 dzien
Bety nie powinno się porównywać. Wydaje mi się że jest okej;-) nie musi być wysoka. Ja w 9dpt miałam 199.45 ale to naprawdę nie ma żadnego znaczenia.;-)
 
Witajcie
Dziś jestem po becie w 9 dpt i wynosi ona 55 .była to wczesna blastocysta 1bb , i chciala się zapytać o wasze bety , czy ta moja nie jest za niską. Jak na 9 dzien
Super, ważniejszy od początkowej bety jest przyrost. Powtórz badanko w piątek i chwal się dobrymi wieściami:) Miałaś wczesną blastkę, więc myślę, że możesz póki co być spokojna :)
 
reklama
Do góry