reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A bierzesz jakies leki na podtrzymanie typu luteina? Bo jeśli bierzesz a nie powiesz lekarzowi to nie będzie miał prawidłowej oceny sytuacji. Ja uwazam ze lekarzowi prowadzącemu powinniscie powiedziec zeby wiedział jak Cie prowadzić.
Biorę jeszcze.Macie rację,powiem mu wszystko,zeby byc fair i żeby miał pełną wiedzę.Dzięki Kochane!!! :-)
 
reklama
U mnie 6t5d. A u Ciebie który tydzień ? Prolutex ja w ogóle nie miałam. Dziś ostatni zastrzyk neoparin, w niedzielę ostatni encorton. I od poniedziałku duphostan 2x1 i luteina 3x1.
Ja i mój naturalny cud jesteśmy w 13t5dz.
neparin mam brać do wizyty czyli do 16 czerwca zrobić wcześniej badania i może będziemy odstawiac. Biorę luteina dowcipne 3×1, luteina pod język 3×1, estrofen 3×1, acard 2×1, prolutex, neoparin, .
 
Do góry