reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moim zdaniem nie ma co czekac...

Nie zabespieczalam sie bo co 5 lat ciazy nie bylo ...
nie znamy przyszlpsci I lepi byc zaskoczonym pozytywnym testem niz znow czekac czekac czekac[emoji85][emoji85]

Jest ciezko ja 9 mscy termin za 24 dni ale powiem wam ze jestem b szczesliwa mimo ze mi kombinuje coraz ciekawiej
Zobacz załącznik 861762Zobacz załącznik 861763

Potem Jak spi to tak siedze I mowie ale Mam szcxescie [emoji16][emoji16]Zobacz załącznik 861764

Domuslam sie tak jak mowisz rok roznicy bedzue ciezko ale Majac 38 lat co mi zostalo? Nianczyc dzieci[emoji2]

Trzymam Za ciebie by szybko sue udalo Kate [emoji110][emoji110][emoji173]️
U nas sprawa była prosta mąż OAT III stopnia. Wiedziałam ze łatwo nie będzie. A tu proszę poszło całkiem statystycznie. A statystyka nie była po naszej stronie. No ale może tym razem tez będzie szczescie śliczna ta twoja córeczka.
 
Witam:-D
Ja już w domciu od wczoraj i jest mi z tym dobrze:-) :)
Już umówiłem się na kontrolę do lekarza z kliniki na przyszły tydzień, jutro muszę też podejść do endokrynologa ponieważ tsh wyszło mi 0,14, więc muszę to ogarnąć ;)
Ogólnie zwolnienie mam do połowy przyszłego tygodnia (powiem wam że nie wiedziałam że jest coś takiego jak zwolnienie elektroniczne :-) :) no ale jak się nie chodzi na zwolnienia to niby skąd to można wiedzieć :D
A teraz oszczędny tryb życia i mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy :biggrin2:
Miłego dnia życzę :rofl:

Hahhah ja też się zdziwiłam jak papierka do łapy nie dostałam ;)
 
Tragedia... Chyba nie zostaje nic innego jak TYLKO się wyprowadzić :-\ mieszkanie z teściami jak widać często jest destrukcyjne... Mąż musi sobie uświadomić, że to najlepsze dla Waszej rodziny
Tak to prawda destrukcja dla zwiazku. Sami mieszkalismy z tesciami 3 lata nigdy wiecej. Tak mnie kiedys tesciowa wkurwila ze w 40 minut spakowalam wszystkie rzeczy i wyszlam i juz nie wrocilam tam. Na swoim zupelnie inne zycie
 
Tak to prawda destrukcja dla zwiazku. Sami mieszkalismy z tesciami 3 lata nigdy wiecej. Tak mnie kiedys tesciowa wkurwila ze w 40 minut spakowalam wszystkie rzeczy i wyszlam i juz nie wrocilam tam. Na swoim zupelnie inne zycie
Mnie też bardzo denerwują i może tak być, że w końcu wybuchnę...i też tak zrobię.
 
Jodzia jak ma nie byc to i tak nie bedzie ,chocbys sie miala ugryzc w wiesz co:pjak sie czlowiek zle nastawia to rozczarowanie jest wieksze, pozostan w realiach ale nie tych czarnych. A zycie nas lubi sluchac, dostajesz to o co prosisz, wiec wiesz...;)
Trzymam się tego co piszesz...i wierzę że się uda :-)

Jutro miałam mieć transfer, ale dziś dzwonili z Kliniki że pięknie się dzieła moje Kropeczki i transfer w piątek. Mamy cały sześciopak, wszystkie moje dzielne wytrwałe... [emoji7] [emoji173]
Super. To trzymamy kciuki za piątek :-)
 
reklama
7dpt 34 .6
9dpt 74.1
10dpt 99.1 a miało być minimum 100 i już mnie to martwi bardzo a dr nie oddzwania.
Ja miałam 6dpt 46 9dpt 206 a 11dpt 340 i potem podważała się co 3 dni przyrost pomiedzy 9dpt a 11dpt był do d...A młody jest na świecie
Były i takie przypadki ze beta stała w miejscu i dziecię tez jest po drugiej stronie brzucha:happy2:
 
Do góry