reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie otóż 21.05 miałam transfer 2 blastek 5 dniowych, w klinice kazali mi przyjść za 14 dni na test z krwi, ale ze ja z tych niecierpliwych zrobiłam wczoraj betę (równo tydzień po transferze) wynik <1.20. Nie ma już szans ze się udało?☹️
 
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie otóż 21.05 miałam transfer 2 blastek 5 dniowych, w klinice kazali mi przyjść za 14 dni na test z krwi, ale ze ja z tych niecierpliwych zrobiłam wczoraj betę (równo tydzień po transferze) wynik <1.20. Nie ma już szans ze się udało?[emoji852]️
Raczej nie wygląda to dobrze ale zrób betę jeszcze za kilka dni.
 
Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem sama co robić... 4 dni temu miałam kontakt z osobą chorą na nowotwór. Dziś dowiedziałam się ze z badań wyszła sepsa i zapalenie płuc. Dzwoniłam na oddział zakaźny z pytaniem czy zrobić jakieś badania ale ta lekarka powiedziała że jak się dobrze czuje to nie. Ale żeby tej osoby unikać. W międzyczasie dowiedziałam się, że ta osoba ma szczep bakterii z dróg moczowych i stąd ta sepsa... Czy ja mogłam się w jakkolwiek sposób zarazić? Ta osoba dotykała mój brzuch... czy są jakieś badania które cokolwiek wykażą? Obawiam się o dziecko. dziś 23TC
Ja bym zrobiła wszystkie możliwe badania , idź do lekarza i zapytaj co masz zrobić.
Ja bym tego nie lekceważyla , myślę że może crp mogło by coś wskazać i badanie moczu , ale to lekarz powinien wiedzieć najlepiej
 
Lece podgladac jajka. Oby cos tam wiecej bylo i ladne :)

W tym tygodniu czeka mnie jeszcze zdjecie uzebienia, bo dentysta zauwazyl jakas tam jasna plame gdzie nie powinna byc na poprzednim zdjeciu i mam teraz schize, ze to najgorsze :/
 
Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem sama co robić... 4 dni temu miałam kontakt z osobą chorą na nowotwór. Dziś dowiedziałam się ze z badań wyszła sepsa i zapalenie płuc. Dzwoniłam na oddział zakaźny z pytaniem czy zrobić jakieś badania ale ta lekarka powiedziała że jak się dobrze czuje to nie. Ale żeby tej osoby unikać. W międzyczasie dowiedziałam się, że ta osoba ma szczep bakterii z dróg moczowych i stąd ta sepsa... Czy ja mogłam się w jakkolwiek sposób zarazić? Ta osoba dotykała mój brzuch... czy są jakieś badania które cokolwiek wykażą? Obawiam się o dziecko. dziś 23TC

Spokojnie, mój tato miał sepsę i zapalenie opon mózgowych spowodowanym bakteria dróg moczowych i nikt z nas się nie zaraził. Byl zakaz odwiedzania Go , mimo to bylam u niego codzienne i dbałam o Jego higiene.
Watpie , że się zaraziłas!
 
reklama
Do góry