reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny drogie znów Was muszę prosić o pomoc w interpretacji. @misis188 Ty na pewno ogarniasz co to za cuda. Widzę, że w subpopulacji komórki NK to 12 (dużo? czy ok?), a ten NK Test to w ogóle nie wiem co mówi ;)


upload_2018-5-22_15-58-31.png

upload_2018-5-22_15-58-1.png
 

Załączniki

  • upload_2018-5-22_15-58-1.png
    upload_2018-5-22_15-58-1.png
    6,2 KB · Wyświetleń: 570
  • upload_2018-5-22_15-58-31.png
    upload_2018-5-22_15-58-31.png
    14,9 KB · Wyświetleń: 588
reklama
Też o tym myślałam.
Powiem szczerze, że dużo zależy od tego jak się potoczy jutrzejsza rozmowa z dr w klinice. Bo może akurat coś się ruszy i będę miała zwarty plan na kolejny transfer i dostanę jakieś dodatkowe leki. Obawiam się, że skoro to mi się nie podoba, to ona zrezygnuje ze mnie jako pacjentki a od wczoraj i zostanę bez lekarza. [emoji23]
@Justin87 - Justynko ale to ona jest dla Ciebie , nie odwrotnie !!!!! Tak wiem my sie ich boimy tz. mieć swoje zdanie , by ich nie urazić bo nie będą nas leczyć itd. itd. Kurczę tym sposobem by ich nie urazić to do usranej śmierci będą Nas leczyć , a my grubą kasę u nich zostawiać :growl: ( to moje zdanie oczywiście )
 
reklama
Dziewczyny ,ponawiam swoje pytanie .
Czy któraś z Was zastosowała provere?
Udało się wam po tym mieć pozytywną betę ? To będzie mój 3 trAnsfer i bardzo się boję tego wszystKiego :(
Chciałam bym się doradzić bardziej doświadczonych i mądrzejszych ode mnie
 
Do góry