reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mmoje małe zarodeczki nie nadawały się do zamrożenia.. no żesz - zryczałam się w pracy
Więc mamy tylko blastusia w brzuszku - jest 2dpt brzuch boli ale już nie wiem od czego... bo i mnie zatkało gastrycznie i obudziłąm się z pełnym pęcherzem, że aż bolało jak sikałam, więc są trzy opcje:
1. podrażopny pechęrz
2, zatwardzenie
3, ciąża
Dyskomfort bynajmniej nieprzyjemny jak diabli...
ja to się mam jak nie urok to sraczka...
coraz mniej we mnie optymizmu
Laska najważniejsze to wierzyć do końca... Ty optymistyczna babka powinnaś to doskonale wiedzieć! ;)
Kochana teraz trzeba uwierzyć ze ten jeden jedyny blastuś jest z Tobą na całe życie ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Tylko u Ciebie włączyła encorton do trzeciego transferu. Jak u Ciebie w ogóle do tego doszło? ;) jak długo i w jakiej dawce brałaś ten lek?
Będę cisnąć, tylko czy to da efekt, raczej wątpię.

Hej, dziewczyny, chciałam was podpytać o ten encorton. Moja lekarz prowadząca powiedziała, że opublikowano jakieś nowe badania i według nich ten lek nic nie daje, więc nie bardzo go chce włączyć. W czerwcu będę mieć drugi transfer. Poradźcie, warto się upierać, żeby jednak go włączyła?
 
reklama
Do góry