reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Laski:) ja was podczytuje ale sie wyciszam troszke. Dzis bylam na becie znowu..dalej jest 343.5 czyli spadla tylko ciut. Czekam na miesiaczke...powiedzcie czy ona bedzie jakas inna? Bardziej bolesna? Lekarz wzial mnie na usg i pokazal mi taka mala "kropeczke" no tyci tyci tyci mowi ze to moze byc pecherzyk ale no nie jest pewny eeeehhh...mam jakies nerwobole bo tak mnie boli lewa strona jakbym ciagle kolke miala.:(:(
Nadzieja trzymaj się.
 
Kochane, Mam już bete 11dpt 63.60
Dziś 14dpt 237.30
3 dniowy mrozak

Teraz się boje ze coś za szybko rośnie ... matko kiedy zaczniemy się cieszyć z tych bet jak tu ciagle jedna wielka niewiadoma
Powinnam powtarzać w środę ?
Kochana ja 13 dpt 3 dniowego miałam 1226, lekarz nie mówił, że za szybko, ciesz się, że ładnie rośnie :)
 
reklama
Do góry