reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow to faktycznie duża różnica :) no nic siedzę cicho i czekam na środę :)
Nie możesz się porównywać, bo u każdej kiedy indziej startuje beta oraz ma inną dynamikę. Najważniejszy jest przyrost a u Ciebie jest dobry. Wiem, że jest ciężko ale uwierz, że na razie wszystko wygląda bardzo dobrze. Podobne wartości do Twoich miała chyba @Maryanka będąc na Twoim etapie. Mam na myśli zarówno betę wyjściową, jak i po powtórce. [emoji4]
 
reklama
Podobnie jak koleżanka pokusiłam sie na sikańca....10 dpt zarodek 2dniowy i wyszedł negatywny....jedna kreseczka :frown: wiem że to jeszcze wcześnie, jednak wydaje mi się że jakby miało być to by było :frown:....płacz .....
Kochana ake u mnie beta 11dpt dwoch dwudniiwych zarodkow byla tylko 19.3 wiec proszę mi sie tu nie zalamywac
 
Kochana ake u mnie beta 11dpt dwoch dwudniiwych zarodkow byla tylko 19.3 wiec proszę mi sie tu nie zalamywac
jeszcze staram się w to wierzyć, chociaż muszę powiedzieć że jesteśmy z mężem 10 lat po ślubie i mamy jedno ogromne szczęście naszego 9 letniego Hubcia......ale cała reszt idzie nam cholernie pod górkę. już trochę dostajemy na łeb i nie mówię tylko o drugim dziecku ale o wszystkim co nas po drodze spotkało :-( dlatego tak ciężko uwierzyć mi w coś pozytywnego. mam jeszcze malutką nadzieję że to było trochę za szybko na test płytkowy. a tk w ogóle kiedy test pokazuje wynik pozytywny , ile musi być hcg??
 
jeszcze staram się w to wierzyć, chociaż muszę powiedzieć że jesteśmy z mężem 10 lat po ślubie i mamy jedno ogromne szczęście naszego 9 letniego Hubcia......ale cała reszt idzie nam cholernie pod górkę. już trochę dostajemy na łeb i nie mówię tylko o drugim dziecku ale o wszystkim co nas po drodze spotkało :-( dlatego tak ciężko uwierzyć mi w coś pozytywnego. mam jeszcze malutką nadzieję że to było trochę za szybko na test płytkowy. a tk w ogóle kiedy test pokazuje wynik pozytywny , ile musi być hcg??
Mnie nie pytaj bo nigdy nie robilam sikacza po transferze, zawsze bete
 
jeszcze staram się w to wierzyć, chociaż muszę powiedzieć że jesteśmy z mężem 10 lat po ślubie i mamy jedno ogromne szczęście naszego 9 letniego Hubcia......ale cała reszt idzie nam cholernie pod górkę. już trochę dostajemy na łeb i nie mówię tylko o drugim dziecku ale o wszystkim co nas po drodze spotkało :-( dlatego tak ciężko uwierzyć mi w coś pozytywnego. mam jeszcze malutką nadzieję że to było trochę za szybko na test płytkowy. a tk w ogóle kiedy test pokazuje wynik pozytywny , ile musi być hcg??
To zależy od testu oraz stężenia hcg w moczu.
 
Nie możesz się porównywać, bo u każdej kiedy indziej startuje beta oraz ma inną dynamikę. Najważniejszy jest przyrost a u Ciebie jest dobry. Wiem, że jest ciężko ale uwierz, że na razie wszystko wygląda bardzo dobrze. Podobne wartości do Twoich miała chyba @Maryanka będąc na Twoim etapie. Mam na myśli zarówno betę wyjściową, jak i po powtórce. [emoji4]

Kurczę tu jest tyle tych historii ze właśnie cofam się żeby sprawdzać ale faktycznie masz racje. :)

A u Ciebie się już zaczęło ?@ :(
 
reklama
Do góry