reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Glupia posluchalam kolezanek z innego forum i zrobilam test z moczu 10dpt i 12 dzien od zaplodnienia i coz nic bialo :-( mielismy tylko jedna szanse na podejscie ze wzgledu na finanse. Zastanawiam sie teraz czy jeszcze robic bete w piatek tak jak kazali
Ostatnio wrzuciłam na forum testy zrobione w tym samym dniu, na jednym dwie piękne kreski a na drugim negatyw. Ta więc nie załamuj się, tylko zrób betę. [emoji11]
 
reklama
Justin a pamietasz jakiej firmy byl ten oszukaniec?
Jeden i drugi to był bobo, i ten, który miał wykazać ciążę przy becie od wartości 25 był pozytywny a ten od wartości 10 był negatywny. Na tym pierwszym dwie krechy wyraźne a nie jakaś bladziocha, tak więc różnica tym bardziej porażająca.
 
@@Maryanka podglądanie maluszka [emoji173]️
@@myszkakiszka wizyta w trakcie stymulacji
@@Megi1985@ punkcja !!
@@Gotart usg serduszkowe [emoji4]

[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Panie drogie, wielu jaj, pięknych widoków i niesamowitych dźwięków bicia serca
 
@Akatombo witamy Cię :)
Ja osobiście znam przypadek podobny... moja ciocia wiele lat walczyła o szczescie jakim jest potomstwo.
Okazało się że jedyną szansą jaka mieli było właśnie in vitro. Bo wielu badaniach okazało się że szyjka macicy była tak poskrecana że będą duże problemy nawet przy in vitro.
Jednak jak historia wielu dziewczyn z forum, kończy się szczęśliwym finałem. Ciocia jest mama dwóch skreconych bliźniaków- chłopców :)

Dziękuję za odpowiedź, brzmi optymistycznie :) wiedziałam, że u was znajdę pokrzepienie ;)
 
reklama
Do góry