reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki moge zapytac ile tak mniej wiecej kosztuje Was cala ta procedura in-vitro+leki?:sorry:
@Niusia21 - u Nas sporo - pierwsza procedura + leki + plus wszystkie badania jakie są mozliwe wyniosło dokładnie 20.134, 75 zł - nie liczę dojazdów itd. nie mamy żadnych mrożaczkow , refundacji itd. :growl: - kolejna zapewne cos kolo tego też wyjdzie - juz wydalismy okilo 2000 tysi - no ale cóż - jak napadniemy z dziewczynami na plebanie lub bank to się odkujem :p co nie @dżoasia @Never give up @Biedroneczka83 @Murawa @gosia321 i kogo tam jeszcze licho z Nami poniesie ;)
 
To nie na moją kieszeń [emoji21]
Trzeba być silnym psychicznie i mieć dużo [emoji387] [emoji387] [emoji387] [emoji387] wolnych. Bo przy kredytach i życiu codziennym ciężko odłożyć.

Pieprzony PiS zabrał dofinansowanie do invitro
@Hooope86 To właśnie zależy czy ktoś ma leki refundowane czy nie. Gdzie mieszka- czy ma dofinansowanie od gmin,miasta.
Ja dlatego teraz zaciskam pasa i zbieram Cash.
No i czekam na znak od dziewczyn na napad :D :D bo coś mi słabo idzie :p
 
@Niusia21 - u Nas sporo - pierwsza procedura + leki + plus wszystkie badania jakie są mozliwe wyniosło dokładnie 20.134, 75 zł - nie liczę dojazdów itd. nie mamy żadnych mrożaczkow , refundacji itd. :growl: - kolejna zapewne cos kolo tego też wyjdzie - juz wydalismy okilo 2000 tysi - no ale cóż - jak napadniemy z dziewczynami na plebanie lub bank to się odkujem :p co nie @dżoasia @Never give up @Biedroneczka83 @Murawa @gosia321 i kogo tam jeszcze licho z Nami poniesie ;)
Wow to naprawde duzo juz wydalas kochana:(
 
@Niusia21 - u Nas sporo - pierwsza procedura + leki + plus wszystkie badania jakie są mozliwe wyniosło dokładnie 20.134, 75 zł - nie liczę dojazdów itd. nie mamy żadnych mrożaczkow , refundacji itd. :growl: - kolejna zapewne cos kolo tego też wyjdzie - juz wydalismy okilo 2000 tysi - no ale cóż - jak napadniemy z dziewczynami na plebanie lub bank to się odkujem :p co nie @dżoasia @Never give up @Biedroneczka83 @Murawa @gosia321 i kogo tam jeszcze licho z Nami poniesie ;)
@Agniecha1508 pracowałam w banku w placówce i tam dużo nie mają w kasie. Max 20tys - 30tys a do sejfu nas nie wpuszcza :p
Ale konwojenci to zupełnie inny temat hahha :D
 
To nie na moją kieszeń [emoji21]
Trzeba być silnym psychicznie i mieć dużo [emoji387] [emoji387] [emoji387] [emoji387] wolnych. Bo przy kredytach i życiu codziennym ciężko odłożyć.

Pieprzony PiS zabrał dofinansowanie do invitro
@Hooope86 no dużo - ale cóż kobiety potrafią duuzzzzo - znieść , wymyśleć z niczego zrobić zupkę i awanturę :p my oszczędzamy na czym sie da - dosłownie - śmieje się z m@łżem , że od 2 lat jak dziady żyjem :tak::szok: nieważne
 
@zylwia @Agniecha1508 @Never give up bardzo Wam kochane dziękuje za kciuki :) byłam, przeżyłam i tak sobie mysle ze dobrze ze forum to pisanie bo bym zapluła cały ekran :-D miałam iść na NFZ ale zaczęłam kombinować ze znieczuleniem i biała plomba i nawet nie wiem kiedy z portfela uciekło mi 140 zlowtych :errr::errr: siedzę, cała sie ślinie bo szczęka nie do końca sie domyka Hahaha:-D ale przynamniej póki co nie boli:) @Tutisia witam również nową koleżankę, uprzedzam ze jak sie wyciągniesz spędzisz z nami sporo czasu :tak:
@Barburka - dzielny pacjent ;) ooo @Niusia21 nnależy jeszcze doliczyć do transferu - stomatologa , napar z siana , sluz ze ślimaka i czerwony syrop z zaleceń naszej doktórki @dżoasia ;) i wyjdzie duzoooo wiecej
 
reklama
Do góry