reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@mmileczkaa @tamiza @misis188 Mamuśki cudownych widoków ✊✊✊❤❤❤
@Yuffie kochana ✊✊za bete ! Ciążowa betę :)
@Justin87 kochana samych dobrych wiadomości na wizycie ✊ ustalcie jakis świeży plan działania i czekamy na zielone światło! ❤
@Koniczyna82 kochana ✊✊ za piękny przyrost :)
@karolina69 kochana ✊✊ za owocne jajcobranie ! Niech jajeczka się pięknie zapladniaja ;) daj nam znać jak sie czujesz ! ❤
@Agniecha1508 kochana ✊✊ za wizyte u Pasikonika :) czekamy na info ! ❤
@asia513 kochana mam nadzieję, że pojdziesz na bete ! 3mamy kciuki żeby to byl błąd labo ! ✊✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* :)

Aaaaaa i @Kurcia !!!!! :D owocnej wizyty u fryzjera :laugh2: pełen relaks :D
Dziewczyny ogromne ✊✊✊✊✊✊ za wizyty, bety - abyście były bliżej wyznaczonego celu ❤❤❤
A mamuśki ✊✊✊✊ za piekne widoki na USG rozwalające całe serducho :):)❤❤❤❤❤
 
Asiu to jest tak nieprawdopodobny spadek bety w tak krótkim okresie że cała moja wiedza o in vitro padła. Teraz to już nic nie rozumiem. Pozytywne jest tylko to że coś się zadziało, więc udana próba to tylko kwestia czasu. Tulę cię mocno, nawet nie chcę sobie wyobrażać co czujesz. Niestety w tej grze jest dużo zwrotów i niewiadomych, ale to się udaje i tego trzeba się trzymać.
U mnie po poronieniu w 17 tyg ciazy beta w przeciągu ca. 5 dni z kilkuset tysięcy spadła do zera . Tak więc wydaje się to nam nieprawdopodobne ale jednak jest możliwe
 
reklama
@asia513 całym ❤❤❤❤ jestem z Tobą i czekamy na dobre wieści! Oby jednak okazało się to pomyłką!
Dziękuję za wsparcie :-) ale znam swoje ciało i wiem jak odróżnić krwawienie od ciąży. Poza tym dwa testy negatywne, przy małej becie już mi wychodziły a teraz nawet cienia nie było. Już jestem pogodzona z porażką, ciężko bo ciężko mi to przychodzi ale muszę żyć dalej. Mam już jedno szczęście i może tyle musi mi wystarczyć.
 
Do góry