reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Blondadek najlepsze amh wychodzi w diagnostyce, napewno nie w novum, synevo też zaniża. Jak ci wychodzi takie na granicy zrób w dwóch cyklach w różnych laboratoriach. Pic na wodę z tymi wartościami, w każdym labie inny wynik a nuż trafisz powyżej 0,7 a na lekach można zaoszczędzić. Dziewczynki zażywają jeszcze d3 ona też fałszuje wyniki. Buziaczki i kombinuj.

Właśnie z tymi laboratoriami to jakaś loteria, w każdym co innego wychodzi i nie wiadomo który wynik jest prawdziwy. d3 biorę i jeszcze wit. E i koenzym q10, wspomaga się człowiek jak może :) Ty też leczysz się w Novum?
 
reklama
Ja wizytę miałam wczoraj. Chwilę sobie porozmawiałam z kobietą w 30 tc bliźniaczej (w szpitalu na Starynkiewicza). Przez cały czas rozmowy miałam z tyłu głowy pytanie, czy ona nie stąd. I jakoś się nie odważyłam :(
 
My juz po wizycie ❤ rosniemy hahah :D mała waży 818g. ❤ nie to co mama hahahaha :D

I najwazniejsze ..dzis przez przypadek spotkalysmy się z @Oczekiwanie2017 ! Dziękuję, że do mnie podeszlas i mogłyśmy się spotkać na żywo :* ❤
Super! Dawaj zdjecia tylko nie te z instagrama bo na razie zwalczam pokusę zajechania do Maca cholero:) gdyby nie deszcz to od razu wskiczylabym w auto po Twoim zdjęciu
 
Super! Dawaj zdjecia tylko nie te z instagrama bo na razie zwalczam pokusę zajechania do Maca cholero:) gdyby nie deszcz to od razu wskiczylabym w auto po Twoim zdjęciu
Jeżeli chodzi o zdjęcia Lenki to nie mamy :D ale za 2tygodnie chyba się wybierzemy na usg 3d bo pytałam Pani doktor ❤

Nie moja wina, ze jak jade do lekarza to mam maca w takim punkcie, ze wtedy zawsze mi sie chce siku i musimy stanąć akurat tam :laugh2:
 
Niestety nie, mam 0,62. Powtórzę co prawda amh ale na cuda nie liczę.

A z FSH się nie załapiesz na refundacje ?


  • kontrolowana hiperstymulacja jajników u pacjentek w wieku poniżej 40 roku życia w celu uzyskania rozwoju mnogich pęcherzyków w programach wspomaganego rozrodu, rokujących uzyskanie prawidłowej odpowiedzi na stymulację jajeczkowania (hormon folikulotropowy – FSH poniżej 15 mlU/ml w 2-3 dniu cyklu lub hormon antymüllerowski – AMH powyżej 0,7 ng/ml (wg II standardu), u których nie stwierdza się wcześniejszych, niedostatecznych odpowiedzi na stymulację owulacji oraz bez nawracających poronień
    z tym samym partnerem – refundacja do 3 cykli;
 
reklama
Do góry