reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja generalnie się boje bo wyszło mi ciśnienie lekarz twierdzi że za wysokie i obawiam się że mogą się zastanawiać nad zabiegiem :/
Pysia to generalnie od szpitala zależy. Bo na tych nowszych sprzętach nie trzeba mieć, daje radę przez paznokiec łapać puls. A na tych starszych nie koniecznie. Tak ze najlepiej się dopytaj tam gdzie się wybierasz, na izbę zadzwoń ginekologiczna. Poza tym.. w jednym szpitalu na czczo 6 godzin a w innym 12... i mnie na histero nie przyjeli kiedys :/
 
Jeżeli chodzi o zdjęcia Lenki to nie mamy :D ale za 2tygodnie chyba się wybierzemy na usg 3d bo pytałam Pani doktor ❤

Nie moja wina, ze jak jade do lekarza to mam maca w takim punkcie, ze wtedy zawsze mi sie chce siku i musimy stanąć akurat tam :laugh2:
Ja zobacze jakie korki na miescie i jade po zarelko:) boze przeciez to jest takie swinstwo. Na razie sie zastanawiam co zamowic i ile
 
reklama
Do góry