reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Pysia1302 masz duży skok bety, musisz zobaczyć co wyjdzie na usg.
Wiem właśnie jak dziś zaczęłam krwawić po zrobieniu bety to stwierdziłam że idę odebrać aby się upewnić że spada ... Jak ja odebrałam to nie mogłam uwierzyć że taki wynik skoro do tej pory słabo przyrastala ... Byłam dziś na USG zarodka nie widać na razie ale pęcherzyk zrobil się większy od piątku nie ma widocznych zmian świadczących o poronieniu więc lekarz twierdzi że na powodzenie są duże szanse tylko uważać bardzo na siebie leżeć i brać leki
 
Kurczaczku a zorientuj.sie czy nie robia gdzies w Krakowie oceny cytokin i.współczynnika Th1/Th2-ja to badanie robilam w Lodzi przy doszczepieniu jak mnie jeszcze Sydor konsultowal bo wiem ze doc P tez na podstawie tego wyniku kieruje na szczepienia, a jak chcesz jechac do Lodzi to moze dobrze by ten wynik miec. Bo doc chyba nie zleca tych allo mlrow tylko raczej to badanie. A jak nie ma tego gdzies blisko to najwyzej zrobisz jak Ci doc kaze w Lodzi i wynik mailowo z nim skonsultujesz
@Kurcia mi Paśnik mówił, że allo można zobić zamiennie z cba, więc raczej nie musisz dodatkowo wywalać hajsiku. Chyba, że chcesz, ale to wtedy trzeba być zdrowym, bez antybiotyku (min 2 tygodnie). Jak coś to w synevo pobierają i odsyłają do APC
 
Od razu Pasnik
Klinika raczej nie licz ze cie gdzies wysla na badania to rzadkosc i sporadyczne przypadki chyba tylko slynny tu Ciechocinek tak dziala reszta ma immunologie gleboko w dupie. No jeszcze dzoasiowy invimed ale tu na oko dla zbicia kasy bez badan poprobujemy
nie żaden invimed bo w krk takowego nie ma :p macierzyństwo...i nie żadne dżoasiowe - ja tera z ciechocinka :D :D :D
 
Dzwoniłam do lekarza i mam leżeć cały czas ... USG mam zrobić w czwartek dopiero ale chyba jednak pojadę dziś prywatnie tu na miejscu
Pysia leeeż i jeśli odstawiłaś jakies leki t może do czwartku przynajmniej do nich wróć, skoro beta znów ruszyła... Kurde jakie to wszystko bez sensu, jedna wielka niewiadoma.. :/
 
Pisałam wam, że badam dziś TSH i wynik 0,26 a norma od 0,27. Nie wiem czy dla ciężarnych norma jest inna, ponoć do 2,5 ale od ilu? Byłam na Karowej, ale tam mnie odesłali, bo wynik nie jest nieoznaczalny, dopiero jak zaczne plamić to mogę przyjść, wtf? Nie wiem co teraz robić, jutro powtórze tsh, zrobie ft3 i ft4 jak będą złe to szybko kogoś prywatnie, ale czy ktoś przyjmie mnie z dnia na dzień?
Ps. czytam teraz, że norma dla ciężarnych od 0,1, a nawet od 0,01, estradiol 4 dni temu 560, a dziś ponad 1100,progesteron 4 dni temu 53, a po odstawieniu 1 prolutex dziś 130- tak ładnie mi urosły hormony, to może z tsh też nic złego się nie dzieje, czuje się dobrze, nigdy nie zaplamiłam. Aż się boje jutra, oby tsh już nie malało, trzymajcie kciuki i może któraś z Warszawy poleci prywatnego endokrynologa bez kolejek.
Nie ma co wygadywać, ale może idź rano i mów, że wieczorem plamiłaś? :eek:
 
reklama
Ale mówisz o procedurze invitro ?? bo jak tak to ja się załapałam na ten program właśnie w Łodzi ,fakt jest taniej ale to i tak kosztuje sporo. Cała 1 procedura ok 7-8 tyś z własnej kieszeni.
. Tak o procedurze miałam dwie z rzadowka robione ..koszt jednej to około 5 tysięcy .. ale to jest kwestia leków ile potrzebujesz ..wszystko jest refundowane poza lekami jak w każdej klinice jeśli chodzi o program rządowy czy też miastowy ;) to i tak jest mniej niż połowa ceny wiec nie narzekajmy ja dzięki temu miałam dwie próby bo by mi kasy inaczej brakło co i wiąże się z tym że jakbym miała całość płacić ze swoich to bym synka nie miała i bym obecnie w ciąży nie była .. wiec ja nie narzekam na gamete .. oczywiście ogólnie wizyty i wszystko mogło by być tańsze ale warto płacić za takie cuda ;)
 
Do góry