reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki transfer odwołany.Komórki dawczyni nie nadawały się do zapłodnienia.Szukamy nowej dawczyni.Jestem załamana.
O cholera strasznie mi przykro, musisz czuc się potwornie zawiedziona i sfrustrowana :(
In vitro szybciej uczy pokory i cierpliwości niż Mistrz Yoda na treningach Jedai...
Wszystko się ułoży, trzeba poczekać jeszcze trochę dluzej.
 
reklama
reklama
I przez tyle lat do teraz utrzymuje Ci się taki poziom?
To AMH jest dla mnie nie do końca wiarygodne właśnie, bo miałam badane 3 razy i było tak: 0.7 - po tym jak się załamałam tym wynikiem, to za miesiąc okazało się, że jestem w ciąży, robione 3 lata później - już po poronieniu było 1.23, a pod koniec zeszłego roku 0.76, więc jak to mawia mój doktor- to tylko liczba, która wskazuje moze wskazywac pewne tendencje, ale niczego nie przesądza....
 
Do góry