reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
nio, u mnie były 3 takie powodzenia :( ale teraz jedziemy z koksem, na się udać od strzała a co :)
jak nie, to doktorku (@misis188 ) znajdę cię :p
Biedroneczko, a ty jak się czujesz? Na kiedy jakieś plany? :) Początek czerwca?
Myślę że ta klinika w tym Ciechocinku nie ma innego wyjścia jak się baaardzo postarać:rolleyes::rolleyes: musi być dobrze zresztą tyleee blastek ło jesssu narodzisz się dżoasi:szok:
 
A ja dziewczynki mam dziś mega doła i żal do świata i....lekarzy. praktycznie odkąd zaczęlam się starć naturalnie miałam te plamienia po okresie. Trzech lekarzy w krk. drodzy jak fix, dwóch ze szpitala uniwersyteckiego i każdy to zbagatelizował. A teraz Inga powiedziała że grzybica mogła być od tej krwi i jakie starania jak ja mam owu 9 dc a lało się ze mnie do 11dc. Ponad dwa lata w plecy, 39 lat, kupa kasy wydana, co miesięczna rozpacz a wystarczyło zaintetesować sie skąd te plamienia jak hormony dobre. Dopiero dr Taszycka i Lewy to wypaczyli i Inga w krk. od razu. No nic, może przynajmniej ktoś to czyta i jemu pomoże.
 
Myślę że ta klinika w tym Ciechocinku nie ma innego wyjścia jak się baaardzo postarać:rolleyes::rolleyes: musi być dobrze zresztą tyleee blastek ło jesssu narodzisz się dżoasi:szok:
Czekaj, czekaj :p Póki co nie mam żadnych blastek. W przeciwieństwie do doktorka ja niestety nie traktuję etapu hodowli jajec i zarodków jako pewniaka... Strach pry gaciach niestety jest i będzie jak za pierwszym razem, o ile nie większy. Ale mam nadzieję, że jak ja będę przez to przechodzic to ty będziesz już wisieć nad kibelkiem :D
 
reklama
A ja dziewczynki mam dziś mega doła i żal do świata i....lekarzy. praktycznie odkąd zaczęlam się starć naturalnie miałam te plamienia po okresie. Trzech lekarzy w krk. drodzy jak fix, dwóch ze szpitala uniwersyteckiego i każdy to zbagatelizował. A teraz Inga powiedziała że grzybica mogła być od tej krwi i jakie starania jak ja mam owu 9 dc a lało się ze mnie do 11dc. Ponad dwa lata w plecy, 39 lat, kupa kasy wydana, co miesięczna rozpacz a wystarczyło zaintetesować sie skąd te plamienia jak hormony dobre. Dopiero dr Taszycka i Lewy to wypaczyli i Inga w krk. od razu. No nic, może przynajmniej ktoś to czyta i jemu pomoże.
Ja ci powiem, że tez żałuję tych lat, które straciłam u jednego z krakowskich doktorków, który ma ponad 300 pozytywnych komentarzy na znanymlekarzu... ja się pytam SKĄD?! tabletkowy cudotwórca... ja Inga usłyszała, że rzez tyle cykli miałam stymulację clo to jej oczy na wierzch wychodziły, że pomimo braku reakcji na lek on dalej mnie tym faszerował, nie umiał powiedzieć, że nie może mi pomóc... A ja się do ingi trochę zraziłam kilkoma negatywnymi opiniami, a te też jakieś wyssane z palca są - nigdy nie zauważyłam, żeby jakaś humorzasta była czy coś, zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba, na smsy zawsze odpisuje, w zabiegach jest jak dla mnie mistrzynią świata.
Straciłyśmy czas u konowałów, ale mam nadzieję, że Inga nam pomoże urodzić :)
btw - do kogo chodziłaś wcześniej?
 
Do góry