reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Limoncia powinni Ci dać kartę stałego klienta :happy:
Już mam zniżkę 5 % i tak i w szpitalu i w diagnostyce:) dziewczyny zastanawiałam sie kiedy robić progesteron ponownie bo w czwartek muszę pow po 2 tyg tsh ft3 i ft4 czy wtedy też zrobić przed wizytą progesteron bo lek niby chce mi odstawić prolutex i fraxiparine od 30.04?
 
Hej dziewczyny dzisiaj odczytałam wyniki z test.dna i wyszło:
Czynnik V leidena - nieprawidłowy układu heterozygotyczny
MTHFR 1298 A-C - nieprawidłowy układu heterozygityczny
PAI-1 4G - nieprawidłowy układ homozygotyczny
Jutro wyniki pokażę na wizycie podglądowej i nie wyjdę do póki nic z tym nie zrobiz.
 
Ale z poprzedniego postu wynika że masz już jedno szczescie?
U nas nie ma spiny z terminami - w bloku też da się jeszcze chwilę pożyć
Tak Tamiza po 6 latach walki in vitrowej udalo nam sie wkoncu i mam corke 2.5 letnia .
Rok temu probowalismy crio z 2 zarodkami ale sie nie udalo
Teraz ostatnie podejscie z ostatnim mrozakiem
Wiem ze to inaczej bo juz mam te upragnione dziecie ale stres jest bo dziecko prosi mnie i modli sie do Bozi o siostrzyczke. I nie powiem sama bardzo bym chciala
A wiem ze wiecej podejsc nie bedzie
 
Hej dziewczyny dzisiaj odczytałam wyniki z test.dna i wyszło:
Czynnik V leidena - nieprawidłowy układu heterozygotyczny
MTHFR 1298 A-C - nieprawidłowy układu heterozygityczny
PAI-1 4G - nieprawidłowy układ homozygotyczny
Jutro wyniki pokażę na wizycie podglądowej i nie wyjdę do póki nic z tym nie zrobiz.
No to troche kupy powychodzilo. Ale na to heparyna i ma byc git:) tylko walcz o jakas wieksza dawke, nie jakies tam 0,4.
 
reklama
Do góry