reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana a myślisz że może mi dac skierowanie do tej poradni lekarz rodzinny bo jak by nie było są wskazania do zrobienia tej genetyki u od strony taty każdy ma problem
Ja miałam tak ze byłam po ciazy z trisomia, potwierdzona z amniopunkcji ze to trisomia prosta, przypadkowa, nasze genotypy nie miały na nią wpływu. Poprosiłam o skierowanie do poradni ginekologa w szpitalu ze chce zrobić kariotyp bo spać nie mogę i dał. Męża zapisałam do internisty w przychodni pod domem gdzie nigdy w życiu wcześniej nie był, powiedział w 2 zdaniach w czym rzecz i tez dał. Jak macie oboje jako para skierowania do poradni możecie się umówić do genetyka i on na wizycie zleca te badania co uzna.
 
reklama
witam
dziewczyny witam sie ponownie na forum po 3 latach.Pewnie nikogo nie bede kojarzyć.
Bede teraz podchodziła do ostatniego criotranferu
Aktualnie biore estrofem 2x1 i encorton 10 mg
Jest ktor kto bedzie teraz podchodził do crio?

Ja 25.04 mam wizytę, będzie to mój 12 dzień cyklu i pewnie też się dowiem, kiedy transfer. Ogromnie się stresuje... od 2 dnia cyklu biorę Estrofem 2x1. Pozdrawiam!
 
W stosowaniu oleju z wiesiolka chodzi o to, zeby go nie brac po owulacji bo wzmaga kurczliwosc macicy, wiec dlatego w pierwszej polowie cyklu. Ale jak nie jestes w ciazy to mozesz od juz zaczac brac. Staraj sie zapewnic sobie.porcje.pelnotlustego nabialu, do tego kwasy omega 3. Super, ze dzialasz. Najgorzej jest stac w miejscu:)
Dziękuję Ci, ok to zaczynam go pić, do dnia owulacji:) i działamy
 
Dziewczyny a ja mam takie subtelne pytanie. Czy Wy też po tych wszystkich lekach, zwłaszcza po luteinie dopochwowej macie taką straszną suchość pochwy jak ja? Cała ciążę miałam, następnie przez cały okres jak karmiłam piersią. Unormowalo się dopiero jak małego odstawiłam. Teraz znów starania i po luteinie znów ogromna suchość. Ciężko o współżycie, jak już to ogromne pieczenie i szczypanie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może ktoś ma jakiś sposób na to? Pozdrawiam :-)
 
Ja 25.04 mam wizytę, będzie to mój 12 dzień cyklu i pewnie też się dowiem, kiedy transfer. Ogromnie się stresuje... od 2 dnia cyklu biorę Estrofem 2x1. Pozdrawiam!
A ja jutro mam wizytę a w okolicy 27.04. transfer.
Nie stresuj się. Przy transferze bierzesz jakieś wspomagacze, typu intralipid?
 
Dziewczyny a ja mam takie subtelne pytanie. Czy Wy też po tych wszystkich lekach, zwłaszcza po luteinie dopochwowej macie taką straszną suchość pochwy jak ja? Cała ciążę miałam, następnie przez cały okres jak karmiłam piersią. Unormowalo się dopiero jak małego odstawiłam. Teraz znów starania i po luteinie znów ogromna suchość. Ciężko o współżycie, jak już to ogromne pieczenie i szczypanie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może ktoś ma jakiś sposób na to? Pozdrawiam :-)
Hej, mam ten sam problem. Nie wiem czy po stymulacji (a była w listopadzie), czy po luteinie ale dopiero teraz odkąd biorę te wszystkie cuda z fertinea coś się poprawiło. ;)
 
Dziewczyny a ja mam takie subtelne pytanie. Czy Wy też po tych wszystkich lekach, zwłaszcza po luteinie dopochwowej macie taką straszną suchość pochwy jak ja? Cała ciążę miałam, następnie przez cały okres jak karmiłam piersią. Unormowalo się dopiero jak małego odstawiłam. Teraz znów starania i po luteinie znów ogromna suchość. Ciężko o współżycie, jak już to ogromne pieczenie i szczypanie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może ktoś ma jakiś sposób na to? Pozdrawiam :-)
Feminum:rolleyes:
 
Hej, czy któraś z Was robiła betę w 5 dpt 5 dniówek blastki? Czy to może mieć sens? Transfer miałam w niedzielę, a tydzień wcześniej w niedzielę brałam ovitrelle. Od rana chodzi mi po glowie, żeby zatestować, a z drugiej strony, boję się, że jak nic nie wyjdzie, to się załamię...
 
reklama
A ja jutro mam wizytę a w okolicy 27.04. transfer.
Nie stresuj się. Przy transferze bierzesz jakieś wspomagacze, typu intralipid?
To jest mój pierwszy criotransfer wiec nie bardzo się orientuje jak to wyglada. Został odroczony ze względu na hiperke i jakąś wodę w jamie macicy. Biorę tylko Estrofem. Poprzedni transfer miałam świeży, brałam Estrofem, Encorton, Clexane, Glukophage i ogromne dawki luteiny. Zapewne na wizycie dowiem się co jeszcze mam brać.
 
Do góry