reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zobaczysz ze to zleci. Potem po szczepieniach jeszcze cytokiny bedziesz musiala zbadac bo chyba to bylo u Ciebie podstawa do szczepien z tego.co kojarzę i to.sie chyba 3 tygodnie po ostatnim szczepieniu robi. Ja ostatnim szczepieniu Cie poinforumja o tym.
kutfa, przecież na ten wynik zaś się czeka 3 tygodnie, blee
 
reklama
Paulina, ja myślę że u ciebie heparyna to podstawa, musi być. Nawet jak ci te badania wyjdą ok. Do tego może coś być popitolone w immunologii tak jak np u mnie i Paśnik twierdzi, że mam słabą odpowiedź organizmu na ciążę, stąd zlecił szczepienia. Powiem ci tak - zrób te badania, które ci wysłałam (zlecone przez Paśnika). Umów się na wizytę w takim terminie, żebyś była już po becie. Jak się uda to oddasz komuś termin - tu dziewczyny często potrzebują wcześniejszych terminów. A jeśli się znów nie uda to pojedziesz do niego juz z gotowymi badaniami i szybko zaczniesz działać. Jak były u Ciebie cb to raczej na bank Paśnik zleci ci te badania co mi. Do tego zrób ana1 i ana2 i te mutacje z krzepliwości V-Leiden i mutację genu protrombiny. Będziesz mieć komplet.
Napisał mi SMS że mam jeszcze zrobić kariotypy czy którąś się z was orientuje czy to się w konkretnym dniu cyklu robi i czy można to na fundusz zrobić ile kosztuje
 
Dziewczyny którąś mi tu pisała że można wziąć skierowanie od rodzinnego do jakieś kliniki genetycznej na badania genetyczne i je zrobić na fundusz czy odezwie się ta która mi to pisała
 
Napisał mi SMS że mam jeszcze zrobić kariotypy czy którąś się z was orientuje czy to się w konkretnym dniu cyklu robi i czy można to na fundusz zrobić ile kosztuje
Z tego co pamiętam dzień cyklu nie grał roli, na wyniki czekałam prawie 7 tygodni. Cena badania we Wrocławiu w Invimed to 390 zł od osoby . A czy na NFZ robią to tego nie wiem. ;)
 
reklama
Dziewczyny którąś mi tu pisała że można wziąć skierowanie od rodzinnego do jakieś kliniki genetycznej na badania genetyczne i je zrobić na fundusz czy odezwie się ta która mi to pisała
Nie ja. Ja mialam skierowanie na Nfz na kariotypy bo mielismy wskazanie. Idz do rodzinnego i sprobuj uzyskac do poradni genetycznej. Bo prywatnie to pare stowek jest jednak no i czas oczekiwania tez jest jakos 3-4 tygodnie jak i nie dluzej. dzien cyklu nie ma znaczenia i po posilku jak najbardziej
 
Do góry