reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie kochane . Byłam wczoraj pierwszy raz u Pasnika . Moje wrażenie facet normalny spokojny . Odpowiedziałam mu całą historię i zlecił Ana i ... ajj zapomniałam Apa? Jest coś takiego ? Pobrali mi krew od razu bo dc nie ma znaczenia . A między 18 a 22 dc mam zrobić test IMK tylko zrobię już tu na miejscu . Ogólnie stwierdził że trzeba sprawdzić immunologie i wdrożyć leczenie ale bez wyników nic więcej powiedzieć nie może . Ja się nie znam na tych sprawach ...to zawiły temat. Ze organizm może odrzucać zarodek traktować jako ciało obce itd . Zobaczymy jak wyniki . Tylko dziwi mnie że zlecił mi tylko 3 badania mam pytanie test IMK kazał zrobić między 18 a 22 dc tylko że 18 dc już wyjeżdżam i nie będzie mnie Pl czy mogę zrobić 17 dc? Ehh jeśli ktoś ma tel do Pasnika @dzoasia ? Bardzo proszę o podanie zadzwonię i zapytam
On do mnie tez kilka razy dzwonil ale ja jego.nr tel nie mam. Najlepiej zadzwon do rejestracji i zapytaj, moze do Ciebie oddzwoni albo one Ci powiedza. Mozesz tez maila wyslac tylko niekoniecznie od razu Ci odpisze ale ja bym pierwsze zadzwonila tam
 
On do mnie tez kilka razy dzwonil ale ja jego.nr tel nie mam. Najlepiej zadzwon do rejestracji i zapytaj, moze do Ciebie oddzwoni albo one Ci powiedza. Mozesz tez maila wyslac tylko niekoniecznie od razu Ci odpisze ale ja bym pierwsze zadzwonila tam
Tak zrobię ☺ pozostaje narazie cierpliwie czekać na wynik i aby był taki co wykryje powód braku ciąży i da się to ładnie " naprawić poskładać" żeby dobrze już działo lekarz powiedział że leczenie trwa z reguły 2 m-ce i że może się tak zdarzyć że naturalnie się uda były takie przypadki. Ale idę do mojego gin z Invimed bo chce się że mną spotkać i pogadać co dalej robimy...tylko boję się że nie będzie chciał współpracować z zaleceniami od Pasnika bo to jest istotne bardzo do powodzenia procedury. Ale ...najważniejsze mówił Pasnik żeby dac organizmowi odpocząć od stymulacji nie spieszyć się z kolejna procedura . Czasem pośpiech nie jest wskazany .
 
Tak zrobię ☺ pozostaje narazie cierpliwie czekać na wynik i aby był taki co wykryje powód braku ciąży i da się to ładnie " naprawić poskładać" żeby dobrze już działo lekarz powiedział że leczenie trwa z reguły 2 m-ce i że może się tak zdarzyć że naturalnie się uda były takie przypadki. Ale idę do mojego gin z Invimed bo chce się że mną spotkać i pogadać co dalej robimy...tylko boję się że nie będzie chciał współpracować z zaleceniami od Pasnika bo to jest istotne bardzo do powodzenia procedury. Ale ...najważniejsze mówił Pasnik żeby dac organizmowi odpocząć od stymulacji nie spieszyć się z kolejna procedura . Czasem pośpiech nie jest wskazany .
Bedziesz miec kartke z jego zaleceniami wiec nie moga tego podwazyc. Zalezy jakie bedziesz miec wdrozone leczenie. Moze wystarczy sam intralipid i w tedy przyjmujesz go w okresie w ktorym jestes przygorowywana do transferu. Najgorsza opcja sa szczepienia jesli chodzi o czas ale zaufaj mu. I ja tez uwazam ze dobrze zeby organizm odpoczal od stymulacji i miedzy kazda kolejna mialam min 3 miesiace przerwy. Ale takie tez byly zalecenia lekarzy a poza tym mimo ze czlowiek chce od razu dzialac po porazce to ta przerwa jednak duzo daje a nastawienie przy in vitro jest bardzo ważne.
 
@Koko8 a jeszcze jak.u Was wszystko jest ok to moze faktycznie zaskoczyc naturals po naprawieniu immunologii..ja u doc P bylam 3 razy, 2 razy szczepienia i raz wizyta i uwierz mi.duzo dziewczyn bylo na doszczepienia po ciazy nie z in vitro. Ja bym.dokladnie suchala zalecen P i jak bedziecie wiedziec co na rzeczy to mozna probowac naturalnie no chyba ze koniecznie chcecir in vitro. Ja nie wiem ile masz lat ale widze ze masz za soba już 5 procedur czyli tyle co ja. Jesli mialabym zielone swiatelko od P do staran naturalnych to bym probowala
 
reklama
@Koko8 a jeszcze jak.u Was wszystko jest ok to moze faktycznie zaskoczyc naturals po naprawieniu immunologii..ja u doc P bylam 3 razy, 2 razy szczepienia i raz wizyta i uwierz mi.duzo dziewczyn bylo na doszczepienia po ciazy nie z in vitro. Ja bym.dokladnie suchala zalecen P i jak bedziecie wiedziec co na rzeczy to mozna probowac naturalnie no chyba ze koniecznie chcecir in vitro. Ja nie wiem ile masz lat ale widze ze masz za soba już 5 procedur czyli tyle co ja. Jesli mialabym zielone swiatelko od P do staran naturalnych to bym probowala
Mam 34 lata będę grzecznie słuchała zaleceń lekarza. Wierzę że tu gdzieś tkwi przyczyna niepowodzeń . U nas jest też problem że mamy zawsze biedne te zarodki są w 3 dobie 8 i 7 i 6 ale oznaczone B . I żadne nie przetrwały do 5 doby to coś jest nie tak ufam że teraz będzie już tylko lepiej. Czyli @misis188 Tobie udali się po leczeniu immunologii? W czym tkwil problem ? Ja chce żeby wyszło coś nie tak bo bynajmniej wiem gdzie leży przyczyna i jak ja leczyć.
 
Do góry