reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcia a łykasz mleczko pszczele? Ponoć dobre na komórki. Ja nie mam dostępu do takiego świeżego (takie jak np bertha jadła jakiś czas temu - nie wiem, czy dalej je stosuje) ale zamówiłam ze swansona i też zaczęłam łykać. Może nie będzie jakiegoś szału, bo to kapsułki, ale zawsze lepiej takie niż żadne :D
Lykam lykam. Tez mam w kapsulkach. Z iherb zamawialam.
Ma wspolnego i z krzepliwoscia i z tym ze jest problem z inplantacja
To ze gorzej sie implantuja przez zbyt duza krzepliwosc to rozumiem. Ale Szczescie1986 pisala cos ze przez pai organizm odrzuca zarodek?
Kurczę to co ja kupiłam , moje nie jest gęste
Dżoasi pewnie chodzilo o to ze jak jest malo wody to jest bardzo stezone. Spokojnie. Moje tez nie jest geste. :)
 
reklama
Hej jestem 23 po transferze. W 11 dniu po transferze beta ponad 400. A 3 dni później prawie 1600. Po 10 dniach od ostatniej BETY miałam USG, wszystko jest ok pęcherzyki ok 1 cm ale na serduszko jeszcze za wcześnie. Mam przyjść za kolejne 10 dni na usg wtedy powinno być już więcej widać. Martwi mnie fakt że jak zapytałam lekarza co z kwasem foliowym to zapytał "A co Pani nie bierze" a nikt mi o tym nie mówił!!!teraz już biorę ale czy to nie za późno.

Gratuluję wytrwałości, pozytywnej bety i dobrych wiadomości na wizycie. Jesteś przykładem, że warto walczyć i się nie poddawać :). Napiszesz jaki u Was był problem?
Co do kwasu to ja rzeczywiście brałam na długo przed staraniami. Dobrze, że zaczelas szybko go lykac, lepiej późno niż wcale. Jest jednak dużo dziewczyn, które zachodzą w ciążę zupełnie nieoczekiwanie i też nie lykaly kwasu (a dzieci rodzą się zdrowe). Nasze mamy też w dużej części nie znały tego leku a my nie mamy schorzeń, które spowodowane są jego niedoborem. Dlatego myślę, że powinnaś spokojnie do tego podejść i po prostu teraz regularnie go brać.
 
Dziewczyny ja wczoraj miałam wizytę, niestety zdjęcia brak ale z dzidziusiem Ok. Mój ginekolog jeszcze płci nie widzi ale wcześniej w 12 tc na prenatalnych dowiedziałam sie na 80% ze dziewczynka oby sie potwierdziło :) tylko martwi mnie to ze rozmiar dzidziusia wskazywał na 15tc2doba a byliśmy wczoraj tj. 15tc5 doba czyli te 3 dni różnicy sa.... lekarz mówił ze może to być błąd pomiaru i żeby sie nie przejmować... co myślicie? A i przy okazji proszę o wpisanie kolejnego podglądu na 10.05 :)

Super, że wszystko dobrze z Malenstwem. To najważniejsze :).
Co do wieku dziecka jest to wartość zmienna, Ono cały czas się rozwija, rośnie, itp.i te odchylenia po kilka dni są normalne.
 
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam 13dpt , dziś powtarzam betę:)
Zrzutekranu_2018-04-13-07-14-01-975.jpeg
 

Załączniki

  • Zrzutekranu_2018-04-13-07-14-01-975.jpeg
    Zrzutekranu_2018-04-13-07-14-01-975.jpeg
    73,5 KB · Wyświetleń: 529
Dziewczyny pisałyście dziś tyle o waszych przejściach i informacjach o ciążach najbliższych, że wszystko wróciło... aż się poryczałam :(:(
Myślę, że większość z nas tu na forum zdarzały się podobne sytuacje i albo nie wiedziały jak zareagować na ciąże najbliższych albo uciekały i płakały....
My z mężem ostatnio dowiedzieliśmy się o ostatniej parze naszych znajomych (bo cała rodzina i najbliżsi mają już dzieci, albo są w drodze oczekiwania na potomstwo), którzy spodziewają się dziecka "nieplanowanego" i powiem Wam, że pół imprezy na której wtedy się dowiedzieliśmy przesiedziałam w łazience, a później mąż próbował mnie do 6 rano uspokoić abym usnęła w ogóle, bo wyłam....
Ale niestety trzeba podnieść koronę i iść dalej... Nie ma co się załamywać, chociaż stosunek do dzieci na pewno jest inny niż był kiedyś.. Kiedyś każde dziecko było dla mnie do przytulania i całowania... Teraz.... jest to jest....
[emoji20] Rozumiem, wspolczuje Tobie i nam wszystkim tutaj i bardzo mocno Cie przytulam [emoji173]
 
Ja juz na bete czekam. O 2.30 siku mi sie zachcialo, znowu zrobilam test, 5 min i nic nie bylo, nie moglam zasnąć, ale w końcu sie juz pogodzilam ze tym razem też sie nie udalo. Wstalam z rana i jeszcze raz z ciekawosci zerknelam na test, a tam cien cienia drugiej kreseczki. Mam nadzieje ze za szybko sie poddalam i jeszcze bitwa trwa. Z wynikami beda pewnie dzwonic kolo 14.
Dzis to juz nawet sama za siebie kciuki trzymam [emoji110] [emoji110] [emoji110] wy tez trzymajcie
 
Ostatnia edycja:
Ja juz na bete czekam. O 2.30 siku mi sie zachcialo, znowu zrobilam test, 5 min i nic nie bylo, nie moglam zasnąć, ale w końcu sie juz pogodzilam ze tym razem też sie nie udalo. Wstalam z rana i jeszcze raz z ciekawosci zerknelam na test, a tam cien cienia drugiej kreseczki. Mam nadzieje ze za szybko sie poddalam i jeszcze bitwa trwa. Z wynikami beda pewnie dzwonic kolo 14.
Dzis to juz nawet sama za siebie kciuki trzymam [emoji106] [emoji106] [emoji106] wy tez trzymajcie
Trzymamy. Cień cienia to też kreska. :)
 
Ja juz na bete czekam. O 2.30 siku mi sie zachcialo, znowu zrobilam test, 5 min i nic nie bylo, nie moglam zasnąć, ale w końcu sie juz pogodzilam ze tym razem też sie nie udalo. Wstalam z rana i jeszcze raz z ciekawosci zerknelam na test, a tam cien cienia drugiej kreseczki. Mam nadzieje ze za szybko sie poddalam i jeszcze bitwa trwa. Z wynikami beda pewnie dzwonic kolo 14.
Dzis to juz nawet sama za siebie kciuki trzymam [emoji106] [emoji106] [emoji106] wy tez trzymajcie
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]zaciśniete mocno a po za tym dzisiaj taki fajny dzień że musi być dobrze!! [emoji6]
 
reklama
Iskra JAK można Kraków pomylić ze śląskiem, oj tego krakusy to chyba nie wybaczą:rolleyes:
Hahaha uwielbiam to [emoji1] ja za to urodzilam sie w miescie lezacym dokladnie miedzy Krk a Kato [emoji6] wiekszosc zycia bylismy w woj. Malopolska ale pamietam tez czasy ze podciagneli nas pod Slaskie, to dopiero czlowiek moze miec rozdwojenie jazni [emoji12]
 
Do góry