reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny byłam na usg 23dpt ponieważ martwiło mnie to plamienie wiec tak wszystko jest wporzadku na usg mam napisane tak 6 tydzień Data O.M: r wiek ciazy wg O.M TP wg USG 06.12.2018
Trzon macicy prawidłowej budowy regularnego kształtu w jamie macicy widoczny pojedynczy okrągły o regularnych zarysach pęcherzyk ciążowy , echo zarodka stwierdzono , widoczny pęcherzyk żółciowy okrągły o regularnym kształcie FHR 103/MIN
CRL 0,35 cm 6w0d
Jednak czy tętno nie jest za słabe :(...tak usłyszałam ......na jednym z forum ....
Skoro lekarz nic na ten temat nie mowil, tzn ze po prostu powinnas opuscic inne fora i pozostac tylko na naszym [emoji16]
A tak powaznie, nie zamartwiaj sie, jest dobrze i tak bedzie przez najblizszych 8 miesiecy [emoji8]
 
reklama
Ja juz na bete czekam. O 2.30 siku mi sie zachcialo, znowu zrobilam test, 5 min i nic nie bylo, nie moglam zasnąć, ale w końcu sie juz pogodzilam ze tym razem też sie nie udalo. Wstalam z rana i jeszcze raz z ciekawosci zerknelam na test, a tam cien cienia drugiej kreseczki. Mam nadzieje ze za szybko sie poddalam i jeszcze bitwa trwa. Z wynikami beda pewnie dzwonic kolo 14.
Dzis to juz nawet sama za siebie kciuki trzymam [emoji106] [emoji106] [emoji106] wy tez trzymajcie

✊✊✊
 
Hej jestem 23 po transferze. W 11 dniu po transferze beta ponad 400. A 3 dni później prawie 1600. Po 10 dniach od ostatniej BETY miałam USG, wszystko jest ok pęcherzyki ok 1 cm ale na serduszko jeszcze za wcześnie. Mam przyjść za kolejne 10 dni na usg wtedy powinno być już więcej widać. Martwi mnie fakt że jak zapytałam lekarza co z kwasem foliowym to zapytał "A co Pani nie bierze" a nikt mi o tym nie mówił!!!teraz już biorę ale czy to nie za późno.
Gratulacje kochana:) lekarze nie mowia o suplemenracji kwasem foliowym gdyz raczej kazda kobieta starajaca sie i ciaze lykac juz zaczyna w trakcie staran i raczej kazda o tym wie. Teraz czasu juz nie cofniesz tylko zacznij go brać. On jest bardzo wazny dla maluszka a mysle ze te kilka dni bez kwasu nic mu nie zaszkodza
 
Ja juz na bete czekam. O 2.30 siku mi sie zachcialo, znowu zrobilam test, 5 min i nic nie bylo, nie moglam zasnąć, ale w końcu sie juz pogodzilam ze tym razem też sie nie udalo. Wstalam z rana i jeszcze raz z ciekawosci zerknelam na test, a tam cien cienia drugiej kreseczki. Mam nadzieje ze za szybko sie poddalam i jeszcze bitwa trwa. Z wynikami beda pewnie dzwonic kolo 14.
Dzis to juz nawet sama za siebie kciuki trzymam [emoji106] [emoji106] [emoji106] wy tez trzymajcie
Jejku z całych sił trzymamy. O Koko też myślę mam nadzieję że da nam znać. Miłego dnia dziewczynki
 
Dziewczyny ja wczoraj miałam wizytę, niestety zdjęcia brak ale z dzidziusiem Ok. Mój ginekolog jeszcze płci nie widzi ale wcześniej w 12 tc na prenatalnych dowiedziałam sie na 80% ze dziewczynka oby sie potwierdziło :) tylko martwi mnie to ze rozmiar dzidziusia wskazywał na 15tc2doba a byliśmy wczoraj tj. 15tc5 doba czyli te 3 dni różnicy sa.... lekarz mówił ze może to być błąd pomiaru i żeby sie nie przejmować... co myślicie? A i przy okazji proszę o wpisanie kolejnego podglądu na 10.05 :)
Kochana ja mialam wizyte jednego dnia a nastepnego dnia prenatalne i miedzy wielkoscia dziecka z jedneho a drugiego pomiaru byla dosc spora wedlug mnie roznica. To wszystko zalezy od aparatu i nie masz sie czym martwic❤
 
reklama
Ja juz na bete czekam. O 2.30 siku mi sie zachcialo, znowu zrobilam test, 5 min i nic nie bylo, nie moglam zasnąć, ale w końcu sie juz pogodzilam ze tym razem też sie nie udalo. Wstalam z rana i jeszcze raz z ciekawosci zerknelam na test, a tam cien cienia drugiej kreseczki. Mam nadzieje ze za szybko sie poddalam i jeszcze bitwa trwa. Z wynikami beda pewnie dzwonic kolo 14.
Dzis to juz nawet sama za siebie kciuki trzymam [emoji106] [emoji106] [emoji106] wy tez trzymajcie
✊✊✊✊
 
Do góry