reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana czyli masz ten sam schemat leczenia co ja czyli 2 tygodnie immunosupresji
Od 2 dc encorton jesli sie uda odstawiac powoli od 12 tc plus heparyna cala ciaze. Kochana jest to do przezycia naprawde zastrzyki mialam juz wczesniej przyjemne nie byly ale czego sie nie robi dla dziecka. Teraz jestem po immunosupresji i rozpoczynam cykl do crio. Mam nadzieje ze leczenie zaproponowane przez cudotworce Pasikonika zfziala cuda i wkoncu bede w ciazy.
Kochana ty tez bierz co daje i trzeba wierzyc ze sie uda
A powiedz mi czy na zaś mogę wykupić te leki gdyż nie mieszkam w Polsce ? Jaki jest koszt tych leków bo Pasnik mówił,ze dość sporo wiec pytam się was?a co to jest te immunosupresja? Sory ale jestem zielona;) tym bardziej, ze nie mam żadnych dokumentów przed sobą czyli ty po tych super wskazówkach jeszcze nie podchodziłas do transferu? Ile czasu trzeba łykać i brać zastrzyki żeby organizm był świadom tego co może zaskoczyć?
 
reklama
Do góry