reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A propo :D:D:rofl::laugh2:
 

Załączniki

  • E22FDAB8-9308-4DC0-B898-5784EF9B0631.jpeg
    E22FDAB8-9308-4DC0-B898-5784EF9B0631.jpeg
    107,2 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Umówiłam się do pasnika na 15 maja na 13:40 dzwoniłam do swojego lekarza mowi ze on swoich pacjentek nie kieruje do imunologa bo to nie jest udokumentowane ze jest yo skuteczne ale to zależy odemnie czy chce tam isc ale ona jak narazie to radzi przyjechać na wizytę i wtedy plan ustalimy
Bo nie wszyscy wierza w immunologie. Ja wierze i warto bylo poswiecic czas i kase na immunologie. Daruj sobie wizyte u ginekologa przed Pasnikiem. Zobaczysz co on Ci powie
 
Dziewczyny a mam pytanie a może za wcześnie dzisiaj pojechałam na ta krew ostatnio oddawalam o 10:30 dzisiaj już o 8 oddałam może jeszcze wzrosnąć jak sądzicie był tu taki przypadek ze urosła??? Może muszę jeszcze wierzyć com o tym sądzicie
 
reklama
BB nic o spłacaniu nie mówiła hahhha,
Macie racje taka przygoda więcej może się nie powtórzyć , może zamiast przyczepy przyjade ciągnikiem , zczepimy bankomat sznurami i wyrwiemy z miejsca? Będzie szybsza akcja niż pakowanie dźwigiem na przyczepę
Buhahahah wlasnie to zobaczylam zejszczam sie zaraz

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry