reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi to wygląda na chłopca
Kurcze :D a ja wlasnie wrozylam dziewczynke bo ten wyrostek jest tak w miare rownolegle... a w necie znalazlam ze jak jest odchylony wiecej niz 30stopni to chlopak... :D wolalabym zeby miala dziewczynke. Moje dziecko ma byc piwrwszym chlopcem w rodzinie [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze :D a ja wlasnie wrozylam dziewczynke bo ten wyrostek jest tak w miare rownolegle... a w necie znalazlam ze jak jest odchylony wiecej niz 30stopni to chlopak... :D wolalabym zeby miala dziewczynke. Moje dziecko ma byc piwrwszym chlopcem w rodzinie [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
tzn mogę się mylić.. :)
 
Wiec tak ja już po wstępnej rozmowie z moim dr który będzie wykonywać mi biopsjeo_O No i czekam jeśli to ten dzień będzie to 27,ale 21 to wizyta czy jest owulacja! Wiecie co powiedziała mi dziś inna pani dr,ze jesli 6 razy nam się nie udało to coś już w 84% jest nie tak hmmm dziwna gdzie oni byłi wcześniej ,a ta inna dr kazała teraz robic transfer a potem biopsje hmmm skoro z góry widac ,ze coś się dzieje ,ze się nie udaje :mad: i wynnik w połowie maja:mad::(tak dlugoooo znowu czeka :no::hmm::realmad:
 
Witajcie dziewczynki,
jestem nowa na tym wątku.. maz odebrał wyniki, niestety azoospermia. Powtarzał je juz drugi raz takze juz się nie łudze ze to był błąd czy cos. Jestemy na etapie szukania lekarza i wykonywania badań.
Czy któras z Was próbowała znalezc androloga na nfz? Czy od razu urzedac do kliniki niepłodnosci? Znalezlismy oddział w naszym szpitalu z tym ze to bardziej poradnia urologiczna z specjalizacją andrologiczną. Jest sens czy szukac czegos prywatnie?

Witaj Sesil. Ja na Waszym miejscu od razu uderzałabym do kliniki leczenia niepłodności, takiej z dobrym andrologiem (np Novum W-wa). Oczywiście jeżeli mąż ma możliwość bez kolejek dostać się na Nfz, to równolegle można z tego skorzystać. Co dwie głowy to nie jedna:)
 
Laseczki bo Wy sie znacie na tych wyrostkach. To zdjecie bobasa mojej szwagierki. Jak myslicie jaka plec?
fc85972d73e9a5053416d5bedcf1aec3.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Chłopiec:) A zdjęcie z którego tygodnia jest?
 
Boże jakie to jest optymistyczne;) może I mi się uda po tylu latach zabiegów I innych dziadostw. Po którym szczepienie można wszvzepiac zarodek? Nie wiem czy dobrze pamiętam nam mówił że po 2 można się starać naturalnie A po 3 transfer. A ciekawe czy to możliwe że się zachodzi e ciążę przy pierwszym....
Kochana robisz serie szczepien tj. 3-przynajmniej ja tak mialsm. Po ostatnim szczepieniu czekasz 3 tygodnie, powtarzasz wyniki i jak sa ok to masz zielone swiatlo
 
reklama
Do góry