reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I w tej drugiej się udało ?
Nie kochana nie udało się:mad: powiem ci jak ma sie udać to czy leżysz czy chodzisz to się uda;) ja raz nawet leżałam 2 tyg i nic teraz miałam 2 zarodki z 5 doby i normalnie funkcjonowałam i pierwszy raz była beta dodatnia i sikacz lecz coś widocznie z góry było przesadzone ,ze to nie tym razem :no: ‚musisz myśleć pozytywnie bo dużo daje dobre nastawienie
 
Przepraszam, że zapytam ale czy to chłopczyk? Ja w ogóle nie umiem czytać zdjęć USG. U mnie to lekarz tłumaczy co gdzie jest ale oczywiście jeśli dobrze patrzę to widzę 2 nóżki, pupkę i... dzwonki? ;) Jeśli pod sercem nosisz dziewczynkę to możesz określić co jest na zdjęciu? :)

Dobrze patrzysz:) Buźki nie pokazał, za to rozłożył nogi i wypiął tyłek :D
Zobaczysz na prenatalnych, jak Ci będzie pokazywać wątrobę, płuca i pęcherz...to dopiero jest abstrakcja :D
 
A odnośnie zarodków to za bardzo się nie znam ,lekarz mowil że dobre . Dostałam kartkę i pod jednym pisze 3AA ,a pod drugim blast. 2 wiecie co to oznacza ?
 
reklama
Oba się uchowały. Najlepsze, że rodzince o dwójce nie mówiliśmy :D
Jakoś dwa tygodnie temu się odważyliśmy (gdy usłyszałam bicia serc). Wczoraj już się skończył etap informowania. Nie ma już kogo straszyć... fajne to było :D [11 tc][/QU
Oba się uchowały. Najlepsze, że rodzince o dwójce nie mówiliśmy :D
Jakoś dwa tygodnie temu się odważyliśmy (gdy usłyszałam bicia serc). Wczoraj już się skończył etap informowania. Nie ma już kogo straszyć... fajne to było :D [11 tc]
Hehe no to super :) Gratulacje :)
 
Do góry