reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej . Jestem po transferze , dostałam 2zarodki pan Doktor mówił ,że dobrej jakości :) jak wrócę do domu to napiszę dokładniej :) teraz mam czekać do 22.03 i wtedy robić betę. A czy wy po podaniu zarodków też od razu wstawaliscie? Ja myślałam ,że z 10min będę musiała poleżeć ,a kazali mi od razu wstać .
 
reklama
Hej . Jestem po transferze , dostałam 2zarodki pan Doktor mówił ,że dobrej jakości :) jak wrócę do domu to napiszę dokładniej :) teraz mam czekać do 22.03 i wtedy robić betę. A czy wy po podaniu zarodków też od razu wstawaliscie? Ja myślałam ,że z 10min będę musiała poleżeć ,a kazali mi od razu wstać .
W mojej pierwszej klinice kazali normslnie wstać ,a w drugiej musiałam leżeć 40 min i nawet jak przechodziłam na drugie łóżko to musiałam bardzo ostrożnie:biggrin2:nsjpierw dogi,a potem pupa z reszta podciągając się drążkiem:D
 
Hej . Jestem po transferze , dostałam 2zarodki pan Doktor mówił ,że dobrej jakości :) jak wrócę do domu to napiszę dokładniej :) teraz mam czekać do 22.03 i wtedy robić betę. A czy wy po podaniu zarodków też od razu wstawaliscie? Ja myślałam ,że z 10min będę musiała poleżeć ,a kazali mi od razu wstać .

Podejrzewam, że invicta? Mi też kazali od razu wstać. No to wstałam i wyszłam. Transfer póki co udany.
 
Do pracy też dojeżdżam autem, 25 minut w jedna stronę. Czasami odbieram dzieci z zajęć dodatkowych i wtedy też godzinę spędzam w aucie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To nie jest tak, że nie można jeździć autem.
Ja robiłam ok 200km dziennie z 15 postojami po drodze na wizyty u klientów.
Dr mi powiedziała, że jakbym 100km jechała głównymi drogami do pracy, potem 8h w biurze i z powrotem 100km to byłoby ok. Ale ciągłe wsiadanie, wysiadanie, zimno, upalnie, boczne dziurawe drogi, pośpiech i stres za kółkiem i tak od rana do wieczora to już nie jest ok.
 
Hej . Jestem po transferze , dostałam 2zarodki pan Doktor mówił ,że dobrej jakości :) jak wrócę do domu to napiszę dokładniej :) teraz mam czekać do 22.03 i wtedy robić betę. A czy wy po podaniu zarodków też od razu wstawaliscie? Ja myślałam ,że z 10min będę musiała poleżeć ,a kazali mi od razu wstać .

Ja zawsze leżę 15 minut, ale ponoć nie ma zadnych dowodów, że to w jakikolwiek sposób pomaga. Więc się nie stresuj tylko zaciskaj nóżki i grzecznie czekaj na betę:)
 
reklama
Do góry