reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Dostałam od swojego lekarza zastrzyki CETROTIDE na zatrzymanie owulacji. W poniedziałek pierwszy zastrzyk, patrząc na tę igłę niedobrze mi się robi. Jest o wiele dłuższa od Mensinorm, które mają krótkie igiełki, a tu normalnie szpryca taka, że już się boję. Czy któraś z Was miała taki lek i może mnie pocieszyć?
Mialam i tez mnie to przerazalo ale dalo rade czasim tylko siniak sie robil ;) ale dasz rade
 
reklama
Ja psychiczna jestem bo mi wszystkie igły wchodzą jak marzenie :D
Do prolutexu trzeba sobie dokupić igły, ale lepiej mniejsze niż zalecają w ulotce (ja miałam 0,3x13) tylko po tym cholerstwie boli brzuch ale tylko przez kilka dni :p
Mi te wszystkie stymualcyjne tez.
Ale neoparin dal popalic. Najgorsze te siniory i podskorne gulki bo nie bylo gdzie wbijac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi te wszystkie stymualcyjne tez.
Ale neoparin dal popalic. Najgorsze te siniory i podskorne gulki bo nie bylo gdzie wbijac...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To nastepnym razem sprobuj po zrobieniu zastrzyku ucisnac miejsce wklucia na chwile. Mi po clexanie zostawal czasem tylko malenki slad od igly, ale i to rzadko:)
 
Hej dziewczyny proszę o poradę zastanawiam się czy to okres czy plamienie byłam w pracy i nagle poczułam mokro patrzę krew nawet dużo i potem w ciągu dnia wymienilam z 2 podpaski i jak sie podcieram to caly czas jeat krew czyli jak dla mnie to jest normalnie krwawienie przepraszam ze pytam ale muszę być pewna dostałam ten okres o 16 czyli jutro będzie już 2 dzień krwawienia tak czyli jutro mam wziąć estrofem ????
 
Menopur? E nawet niezle mi szlo. Najgorzej neoparin. Naaaaajgooorzeeeej. [emoji33][emoji33]
Chociaz podobno prolutex gorszy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Prolutex ma długie igły, za to ostre więc wchodzą jak w masło:-D, a neoparin to czasem miałam już niezły dołek w brzuchu a ta cholerna igła dalej nie chciała się przebić przez skórę :baffled: Leki do stymulacji to przy tym małe piki :p
 
Hej dziewczyny proszę o poradę zastanawiam się czy to okres czy plamienie byłam w pracy i nagle poczułam mokro patrzę krew nawet dużo i potem w ciągu dnia wymienilam z 2 podpaski i jak sie podcieram to caly czas jeat krew czyli jak dla mnie to jest normalnie krwawienie przepraszam ze pytam ale muszę być pewna dostałam ten okres o 16 czyli jutro będzie już 2 dzień krwawienia tak czyli jutro mam wziąć estrofem ????

Tak :)
 
reklama
Do góry