reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja biore pingwinka zawsze:) i to wyglada komicznie jak dzieciaki zaiwaniaja na lyzwach a stara baba z pigwinkiem i przy bandzie a i tak.sie potrafi przewrocic:laugh2: a kochana piers Cie od czego.boli??
Jechalam zdecydpwanie za szybko jak na poczatkujaca (taki wariat jestem) i chyba za mocno przesunelam ciezar ciala do przodu, czubek lyzew zahaczyl o wyrwe i wygrzmocilam z duza predkoscia prosto na blache przodem do lodu, tak ze twarz zaslonilam rekami, ale wylozylam sie jaka dluga na lodzie, walnelam prawa strona ciala od pasa w gore (stad ta prawa piers) no i lewa strona u dolu (wprost na lewe kolano). Mam nadwrazliwe piersi, bo wciaz mnie bola i sa duze jak po progesteronie w ciazy, z trudem sie wcisnelam w najwiekszy stanik sportowy jaki mam i to pewnie stad taka bolesna reakcja [emoji4] ehh nic mi nie bedzie, ale az mi glupio, ze tu niby powazne sprawy, ivf, drogie procedury medyczne, zastrzyki, hormony itp rzeczy, ostatnie dwa miesiace uwazalam na siebie, tylko w domu na spokojnie, a tu tak sie puscilam pedem jak malolata zerwana z lancucha i od razu cos narozrabialam [emoji28]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bylismy dzis pierwszy raz w zyciu na lyzwach, ale super zabawa, od dwoch miesiecy sie tak nie usmialam i nie zmeczylam fizycznie! Do teraz czuje stado endorfin harcujacych w moim ciele [emoji2] Ale kurcze wstyd sie przyznac, ze szarzowalam jak na poczatkujaca i zaliczylam jedna mocna glebe przodem do lodu (jak sledz), stluklam troche prawe kolano (jutro wystapie w szpitalu z bandazem elastycznym) no i lewa piers [emoji52] z zewn nic nie widac, ale boli jak cholera, jak mi nie przejdzie, to ja pokaze w pon ginowi, choc nie chce sobie wyobrazac co mi na to powie, dzisiaj rano mielismy na wizycie usg i w zwiazku z tym pogadanke na temat jajnikow po stymulacji, a takze unikania roznych gwaltownych ruchow ciala w zwiazku z tym [emoji6] takze dziewczyny nie wiek decyduje o odpowiedzialnosci, po mnie widac, ze jaka stara taka glupia[emoji15]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha daj spokoj. Troche rozrywki i przyjemnosci tez nam sie nalezy w zyciu. Uwazaj na siebie tylko zebys glowy nie rozbila no i tych pecherzykow [emoji6]

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
Bylismy dzis pierwszy raz w zyciu na lyzwach, ale super zabawa, od dwoch miesiecy sie tak nie usmialam i nie zmeczylam fizycznie! Do teraz czuje stado endorfin harcujacych w moim ciele [emoji2] Ale kurcze wstyd sie przyznac, ze szarzowalam jak na poczatkujaca i zaliczylam jedna mocna glebe przodem do lodu (jak sledz), stluklam troche prawe kolano (jutro wystapie w szpitalu z bandazem elastycznym) no i lewa piers [emoji52] z zewn nic nie widac, ale boli jak cholera, jak mi nie przejdzie, to ja pokaze w pon ginowi, choc nie chce sobie wyobrazac co mi na to powie, dzisiaj rano mielismy na wizycie usg i w zwiazku z tym pogadanke na temat jajnikow po stymulacji, a takze unikania roznych gwaltownych ruchow ciala w zwiazku z tym [emoji6] takze dziewczyny nie wiek decyduje o odpowiedzialnosci, po mnie widac, ze jaka stara taka glupia[emoji15]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przesadzaj... po prostu zaswiecisz wielkim sincem... :p:p
@chlopkers I o to chodziło... abyś się wyladowala i nabrała sił na dalsze walki :-) :)
:-) :):-) :)
Ja ostatnio byłam z bratankami pierwszy raz po kilku latach to facet się śmiał do mnie żebym zaczęła tańczyć a nie szurac... I wzięłam to do siebie i jeździłam już równo z chłopakami... :D
 
P

Piękne. @misis188 znalazłaś pomysł na biznes... one są przeslodziutkie.... jak kiedyś doczekam się swojej kruszynka to na pewno będę chciała abyś mi takie piękne dzieło stworzyła :):):-D:-D
@misis188 to prawda sa sliczne. Szczerze mowiac to ja mialabym chrapke na takie dwa cudaczki[emoji7]

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
Dziewczyny mam pytanie Jestem w 33 dpt udanym jak narazie ale jak robie siusiu to mocz jest jakis inny taki zolty jakby nie wiem moze za duzo lekow i piecze przy oddawaniu moczu. Czy to moze byc od zapalenia pecherza ? Od lekow ? Jak to teraz leczyc ?
Koniecznie duzo wody i sok z zurawiny. Ale lekarz Cie nie ominie raczej ...
 
Wczoraj gdzieś nie miałam sily pisac,tak mnie bolal brzuch. Ale miałam punkcje,pobrano 20 komórek. No i teraz czekanie ile wytrwa do 5 doby. Tak czy siak transfer odroczony. W międzyczasie szykuje się jeszcze na histeroskopie.
Dzis znow jakos wiary mi brakuje. Zwłaszcza,ze w tym tygodniu same porażki na forum byly :hmm: Wiec czemu mi mialoby sie udac...No i jeszcze martwie sie jak w tym wszystkim ogarnac prace. W tym tygodniu jezdzilismy co 2-dzien. Teraz jeszcze ta histeroskopia...A jak Wy to mowilyscie...skoro estrofem bede brala od 3dc to cykl jest naturalny czy sztuczny? Duzo znowu wizyt będzie,zeby podgladac endometrium?
Kochana kazda z nas ma takie chwile, ze raz wierzy w sukces, a raz czuje ze to nie ma sensu. Mi pomagalo skupianie sie na aktualnym etapie procedury, i tak po punkcji cieszylam sie ile bylo jajek (u mnie 8, z czego 7 dojrzalych), pozniej ile sie udalo zaplodnic itd itd. Nie myslalam co to bedzie dalej. Tzn jak juz zaczelam sie na zapas cieszyc i planowac ze bede rodzic w pazdzierniku, wtedy sie wszystko wykrzaczylo i teraz bede usuwac puste jajo plodowe. Dlatego chyba nie warto wybiegac myslami na przod. Co ma byc to bedzie. Wazne ze robimy wszystko zebysmy zostaly mamami [emoji4] pomimo przeciwnosci jakie stawia przed nami los..
A wracajac do Ciebie, GRATULUJE pieknego jajobrania! 20 jajeczek to fantastyczny wynik [emoji173] Czy zapladnialiscie wszystkie? [emoji4]
Trzymam kciuki za ciag dalszy! [emoji110]
Dbaj o siebie teraz i duzo wypoczywaj [emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie Jestem w 33 dpt udanym jak narazie ale jak robie siusiu to mocz jest jakis inny taki zolty jakby nie wiem moze za duzo lekow i piecze przy oddawaniu moczu. Czy to moze byc od zapalenia pecherza ? Od lekow ? Jak to teraz leczyc ?
Ja mam takie objawy fluoroscencyjnie zoltego moczu, jak biore kompleks metylowanych witamin z grupy B z cholina, w duzej dawce, na obnizenie homocysteiny.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wizyte to ja mialam wczoraj ale wtedy hym nie bylo jeszcze tego znaczy mocz mial ii y korol ale nie pieklo a dzis zaczelo piec. Wizyte mam dopiero 16.03 nie chce aby to sie rozszerzylo mysle ze to dopiero poczatek i nie wiem co robic
Teraz dopiero doczytalam ze tez Cie piecze[emoji52] ehh to moze byc jakies zapalenie pecherza. Wspolczuje. Zbadaj sobie mocz tak jak dziewczyny radza. Nie wiem czy to mozna w ciazy, mi zawsze pomagala na takie dolegliwosci furagina, ale kurcze trzeba by skonsultowac z dziewczynami czy ktoras brala po transferze. Zebys nie zaszkodzila malenstwu..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jechalam zdecydpwanie za szybko jak na poczatkujaca (taki wariat jestem) i chyba za mocno przesunelam ciezar ciala do przodu, czubek lyzew zahaczyl o wyrwe i wygrzmocilam z duza predkoscia prosto na blache przodem do lodu, tak ze twarz zaslonilam rekami, ale wylozylam sie jaka dluga na lodzie, walnelam prawa strona ciala od pasa w gore (stad ta prawa piers) no i lewa strona u dolu (wprost na lewe kolano). Mam nadwrazliwe piersi, bo wciaz mnie bola i sa duze jak po progesteronie w ciazy, z trudem sie wcisnelam w najwiekszy stanik sportowy jaki mam i to pewnie stad taka bolesna reakcja [emoji4] ehh nic mi nie bedzie, ale az mi glupio, ze tu niby powazne sprawy, ivf, drogie procedury medyczne, zastrzyki, hormony itp rzeczy, ostatnie dwa miesiace uwazalam na siebie, tylko w domu na spokojnie, a tu tak sie puscilam pedem jak malolata zerwana z lancucha i od razu cos narozrabialam [emoji28]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana czasem trzeba wrzucic na luz i poczuc sie jak dziecko bo inaczej to by czlowiek zwariowal bo tylko wizyty, zastrzyki, leki. Bardzo dobrze ze poszlas na to lodowisko. Tylko kurcze ten upadek ale mam nadzieje ze bedzie ok
 
Do góry