reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziś rano o 4.40 Dami odszedł ... w domu tak jak chciał...kochane ostatnim życzeniem było Damiego pogrzeb w Polsce... bedzie około końca tygodnia ..jeśli ktoraś z was chciała by go porzegnać zapraszam... ja jestem załama i zdruzgotana...
Kochana badz dzielna:( pamietaj ze tu masz nas i zawsze mozesz na nas liczyc.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za wszystkie słowa.. bardzo źle spałam i z samego rana ciężko mi powstrzymać łzy:(.. A
Ogólnie wyszło nam podwyższone ryzyko trisomi 21.. wiecie, gdyby nie test Pappa to z USG moja kruszynka ma idealne wymiary , przeziernosc karkowa i w ogóle.. wczoraj taka szczęśliwa w brzuszku była i tak się wiercila ❤

Ktoś napisał czemu nie zrobimy amniopinkcji .. dlatego bo wiem jakie jest ryzyko i odrazu nie chcieliśmy i Pani doktor też była za testami NIFTY ..

Nie wiem jak przeżyje następne dni..
Kochana wierze ze wszystko bedzie dobrze. Jeszcze jak przeziernosc karkowa byla ok to na pewno bedzie dobrze. Najgorsze jest to czekanie
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie słowa.. bardzo źle spałam i z samego rana ciężko mi powstrzymać łzy:(.. A
Ogólnie wyszło nam podwyższone ryzyko trisomi 21.. wiecie, gdyby nie test Pappa to z USG moja kruszynka ma idealne wymiary , przeziernosc karkowa i w ogóle.. wczoraj taka szczęśliwa w brzuszku była i tak się wiercila ❤

Ktoś napisał czemu nie zrobimy amniopinkcji .. dlatego bo wiem jakie jest ryzyko i odrazu nie chcieliśmy i Pani doktor też była za testami NIFTY ..

Nie wiem jak przeżyje następne dni..
Kochana te badania często są mylne, pokazują tylko ryzyko.....a nie ze dziecko jest chore.
Postaraj się spokojniej do tego podejść bo nerwy w ciąży źle wpływają na maleństwo. Sama zawsze piszesz ze pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, wiec głowa do góry musibbyc dobrze:*
 
dziś rano o 4.40 Dami odszedł ... w domu tak jak chciał...kochane ostatnim życzeniem było Damiego pogrzeb w Polsce... bedzie około końca tygodnia ..jeśli ktoraś z was chciała by go porzegnać zapraszam... ja jestem załama i zdruzgotana...
Asi daj znac kiedy pogrzeb. Pewnie nie bede mogla przyjechsc ale bede wtedy w kosciele, myslami z Wami.

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
reklama
Ja nigdy nie tracę Nadzieji.. straciłam ja przy pierwszym transferze, przy drugim miałam duże nadzieję i się udało..

I pamiętajcie co kiedyś pisałam, że to że się udaje nam spełnić marzenia i nosić dzidzi w brzuchu to naprawdę spełnione marzenie ale napisałam też, że tak naprawdę odetchniemy jak przytulimy nasz skarb ...

Odezwę się do Was jak tylko odbierzemy wyniki..
Buziaki dla wszystkich Ciotek ❤
 
Do góry